Міжнародна неурядова організація „Координаційний ресурсний центр“ запрошує всіх громадян України прийти на виборчі дільниці

В Україні 25 жовтня 2020 відбудуться місцеві вибори та проміжні вибори народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі № 208 (Чернігівська область).

Міжнародна неурядова організація “Координаційний ресурсний центр” (КРЦ) закликає громадян України прийти на виборчі дільниці і проголосувати, повідомляє спеціальний кореспондент CRCMedia ‒ новини європейської діаспори з посиланням на пресове повідомлення організації.

“Запрошуємо всіх прийти на виборчі дільниці та проголосувати, реалізувавши своє виборче право”, йдеться у FB запрошені.

Громадяни України обирають представників до органів місцевого самоврядування: депутатів обласних, районних рад і депутатів місцевих рад та їх голів у 1439 громадах. В Чернігівській області в одномандатному виборчому окрузі № 208 паралельно з виборами до місцевого самоврядування обиратимуть на 199 виборчих дільницях між 18 кандидатами нового народного депутата України до Верховної Ради України.

Акредитовані ЦВК спостерігачі від Міжнародної неурядової організації „Координаційний ресурсний центр“ (КРЦ) моніторять виборчий процес та спостерігатимуть в день виборів за всіма виборами в України.

“Наші акредитовані ЦВК спостерігачі від Міжнародної неурядової організації „Координаційний ресурсний центр“ (КРЦ) не забули спостерігати за парламентськими виборами. У нас унікальна Міжнародна місія КРЦ і ми єдині в Україні, які координували своїх акредитованих ЦВК спостерігачів від Міжнародної неурядової організації „Координаційний ресурсний центр“ (КРЦ) в одномандатний виборчий округ номер 208”, –⁠ підкреслив Голова міжнародної місії КРЦ.

Нагадуємо, що реалізувати право голосу громадяни України зможуть на виборчих дільницях з 08:00 до 20:00.

Довідка: Організація закордонних українців і друзів України „Міжнародна неурядова організація Координаційний ресурсний центр“ 15 липня 2020 року заявила про розгортання Міжнародної місії КРЦ в Україні.

Місія КРЦ проходить в межах проєкту „КРЦ – корпус спостерігачів на виборах“, яка здійснює спостереження за всіма виборами в Україні призначених на 25 жовтня 2020 року, проводить моніторинґ за підготовкою до виборчого процесу і надаватиме оцінку виборчій кампанії за місцевими виборами та проміжними виборами народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі № 208.