Фільм Сторожова Застава номіновано на “FICCI BAF Awards”

Фентезі-фільм “Сторожова Застава” номінований на FICCI BAF Awards, що з 5 по 7 березня 2018 року проходитиме в Республіці Індія, за найкращі візуальні ефекти. Повідомляє CRC media з посиланням на сторінки Державного агентства України з питань кіно.

Візуальні ефекти до фільму створила студія “Постмодерн”. Стрічка номінована в категорії “VFX Film (International)”. За перемогу в цій категорії також боротимуться: “Пригоди Паддінґтона 2”, “Вартові Галактики 2”, “Той, хто біжить по лезу 2049”, “Бахубалі 2: Висновок”.

Переможців оголосять на офіційній церемонії нагородження, яка відбудеться 5 березня у готелі “Grand Hyatt”, Мумбаї.

Довідка: FICCI BAF Awards була заснована в 2004 році в Індії, щоб виявити і нагородити найкращих професіоналів в анімації та створенні візуальних ефектів. На сьогодні нагорода присуджується в 21 номінації. Щорічно комітет “BAF Awards” отримує понад 400 заявок з усього світу. Загальний кошторис стрічки з України склав ₴40,3 мільйони, з них 45 % профінансувало Держкіно — ₴18,1 мільйон. Через непрофесійний склад акторів з України, які не володіють навіть українською розмовною мовою, прийшлось повністю передубльовати фільм українською мовою. Лише один актор фільму, чия українська мова не була передубльована, був виконавець ролі Олешка Роман Луцький.

Джерело: Держкіно