Чехія не відновлює видачу віз для українців

Працівники посольства ЧР в Україні просять не приїжджати на консульські відділення, повідомляє CRCMedia – новини європейської діаспори з посиланням на пресове повідомлення Посольства Чеської Республіки в Україні.

“Ми не відновлюємо видачі віз для українців, просимо не приїжджати на консульське відділення, бо воно все ще повністю закрито для громадськості”, – йдеться у офіційному повідомленні посольства.

Інформація, яку останнім часом поширюють місцеві ЗМІ та пропагандистські канали не відповідає дійсності, чеські дипломатичні представництва в Україні не відновлюють прийом заявок на видачу віз для громадян з України.

“Зверніть увагу, що посольство Києва залишається закритим для отримання будь-яких заявок”, – додають працівники посольства нашому спецкореспонденту в Києві.

Паралельно пресслужба Міністерства закордонних справ ЧР повідомляє: “Представництва ЧР в Україні поновлюють візову аґенду – Ґенеральне консульство у Львові з п’ятниці, 22 травня 2020, Посольство Чеської Республіки в Києві має відновити часткову роботу протягом наступного тижня. Основна увага буде зосереджена на видачі сезонних робочих віз”.