Міжнародні спостерігачі від КРЦ фіксують на Вінниччині пошкоджену політрекламу

Вінницька область

У місті Жмеринка акредитовані спостерігачі ЦВК від Міжнародної неурядової організації „Координаційний ресурсний центр“ (КРЦ) побачили пошкоджену політичну рекламу.

Так було зафіксовано випадок пошкодження транспаранта кандидата до Жмеринської міської ради від політичної партії “Громадянська позиція” Віктора Рудого. Пошкоджена політична реклама без вихідних даних.

crcmedia.info

Фото: Сергій Довгань

У м. Вінниці невідомий вийняв плакат з політичною агітацією та відніс його. Зникла агітація кандидата до Вінницької міської ради від політичної партії “ГОЛОС” Миколи Вальчука.

crcmedia.info

Фото: Олександра Устінова

За оцінкою Голови міжнародної місії КРЦ, всіх, хто причетних до пошкодження легально встановленої агітації можуть карати законом. Це передбачено в частині другій статті 157 Кримінального кодексу України та в статті 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Станом на 19 жовтня 2020 Поліцією Вінницької області зареєстровано 116 повідомлень щодо можливих порушень виборчого законодавства під час проведення виборчої кампанії 2020, відкрито 9 кримінальних проваджень, складено 17 адмінпротоколів.

Раніше повідомлялося, Міжнародні спостерігачі від КРЦ зафіксували в Києві пошкоджену політрекламу.

Місія КРЦ проходить в межах проєкту „КРЦ – корпус спостерігачів на виборах“, яка здійснює спостереження за всіма виборами в Україні призначених на 25 жовтня 2020 року, проводить моніторинґ за підготовкою до виборчого процесу і надаватиме оцінку виборчій кампанії за місцевими виборами та проміжними виборами народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі № 208.

За більш детальнішою інформацією, співпрацею тощо звертайтеся на crcobservers”равлик”gmail.com до Владислави Полакової, яка є Координаторкою місії КРЦ.

Деякі представники політичних партій Сіверщини проігнорували Закон України “Про рекламу”.