Андрій Модрицький: Акт вандалізму в Алкалі де Генарес

21 вересня 2020 стало відомо про черговий акт вандалізму в Іспанії, в місцевому парку в Алкалі де Генарес. Вандали пошкодили плити та наглумилися над українським меморіалом, повідомляє спеціальний кореспондент CRCMedia ‒ новини європейської діаспори.

Черговий акт вандалізму над українським меморіалом, що в Алкалі де Генарес, був скоєний невідомими маргіналами кілька днів тому. Після декількох років затишшя, як тільки політична рівновага України похитнулася, так звані “антифашисти” знову піднімають голови та, як ті коти, підступно шкодять.

https://crcmedia.info

Про це на сторінках приватної соцмережі Facebook повідомив Андрій Модрицький.

Андрій Модрицький звернувся до Посольства України в Іспанії, аби відреагували на цей факт. Також закликав кожного українця, який проживає в Іспанії сьогодні, не залишатися байдужим до таких вчинків.

“Нам знову треба обстоювати своє, як і п’ять років тому. Пам’ятайте, що незалежність та повагу до України не здобуде для нас ніхто, крім нас з вами”, – наголосив активіст А. Модрицький. 

Раніше повідомлялося, Міністр закордонних справ України зустрівся з українцями Іспанії.

Довідка: 31 травня 2014 у муніципальному парку Андалусія м. Алкала де Генарес (Мадридська автономія) відбувся урочистий захід “Садок вишневий коло хати…”, під час якого було посаджено 47 саджанців вишень з нагоди відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка, а також вшанування пам’яті його духовних нащадків – Героїв Небесної Сотні. Захід був проведений за ініціативи іспанської громадської організації “Українська патріотична асоціація “Воля” та за сприяння мерії м. Алкала де Генарес, ГО “Українці Алкали”, Посольства України в Іспанії, представників української греко-католицької та православної церкви Іспанії, місцевих асоціацій Мадриду та Мадридської автономії, які займаються українцями.

Цікаво читати: Добровольці Координаційного ресурсного центру готові долучитися до офіційного спостереження за місцевими виборами в Україні