До 80-річчя Олевської Республіки

24 листопада 2021 в Національному культурному центрі України в Москві відбудеться вечір “До 80 річниці утворення Олевської Республіки. Підзабута історія української державності”, повідомляє CRCMedia з посиланням на запрошення.

Лекція голови Українського молодіжного клубу Ярослава Копельчука відбудеться у середу 24 листопада о 19.00 годині в просторах Національного культурного центру України в Москві на вул. Арбат, 9, будівля 1, Москва – зупинка міського громадського транспорту “Арбатська”, РФ.

Інформаційна підтримка
Міжнародна неурядова організація “Координаційний ресурсний центр
.

https://crcmedia.info/
Поліська Січ в столиці Олевської Республіки, м. Олевськ

Довідка: Олевська Республіка – самоврядна територія, незалежна від радянсько-німецького окупаційних режимів та їхніх адміністрацій український повстанський край. Територія Республіки охоплювала північні райони Житомирської області та Рівненської області, а також південні регіони сучасної Білорусі. Президент – Андрій Лівицький (на еміґрації). Фактичним очільником був представник президента в Україні генерал-хорунжий “Поліської Січі” Тарас Бульба-Боровець. Назву отримала від м. Олевськ, яке упродовж серпня–листопада 1941 було адміністративним центром краю.