Від України до Шотландії

13 жовтня 2021 в Національному культурному центрі України в Москві пройшов вечір під темою “Наші улюблені пісні. Від України до Шотландії”.

CRCMedia

На заході, виступаючими, окрім нашого театрального гурту “Трипільска Русь” був дружній нам кельтський пополо колектив “Lads-n-Ladies”.

CRCMedia

Концерт був поділений на логічні частини – українська та шотландська.

Я мав честь вести концерт, а так, як захід в нас був українсько–шотландський, то я й вдягнув справжнього кілта, що мені одна дуже гарна людина привезла з самої Шотландії, і білу лемківську вишиванку, одна гілка мого роду тягнеться й туди…

Все починається з мами
Можна у світі чимало зробити:
Перетворити зиму на літо,
Можна моря й океани здолати,
Гору найвищу штурмом узяти,
Можна пройти крізь пустелі та хащі..

Тільки без мами не можна нізащо,
Бо найдорожче стоїть за словами:
В світі усе починається з мами!

Анатолій Костецький

З цих слів почався наш вечір. І перша пісня була “Тумани,тумани…”, музику до якої написав Іван Михайліченко та сам її майстерно заспівав під акомпанемент своєї же бандури.

CRCMedia

Потім були: Їхав козак за Дунай, Прилетіла ластівка, Аве Марія, Зелені рукави, Палестина, Все цвіте, Вже минає весна, Безсмертник, Чорнії брови, карії очі….

Від України до Шотландії

Прозвучали, навіть, куплети Мефістофеля з опери Шарля Ґуно “Фауст”.

Ще були – Lassie go, Моллі Мелоун, Highland laddy, Ґіневера, Джок Стюарт (ред.: Songs of a Scots Tinker Lady), Loch Lomond, What can young lassie, Якобіти…

На біс завершили концерт “Черемшиною” і зал співав разом з нами.

І хоч на Москві сьогодні видався похмурий дощовий день, як то часто буває восени в цьому місті, в нас на душі було тепло і весело.

CRCMedia

Навіть гамірно. І довго ще ми спілкувались з глядачами. Обмінювались враженнями, досвідом, контактами та просто ділились позитивною енергією, якої інколи так не вистачає в похмурій буденності 2021 року…

CRCMedia

Виступали сьогодні: Володимир Смірнов, Катерина Смірнова, Андрій Кірсанов, Каріна Пополова, Марія Єфімова, Віра Вітухіна, Вероніка Сєлівєрстова, Анастасія Лєбєдєва, Іван Михайліченко, Михайло Єфімов…

Вів вечір, читав вірші, зосібна власні; співав пісні, зокрема пісню, що не одне покоління передається в нашій родині з вуст у вуста “Стоїть корчма на болоті”, Ярослав Копельчук.