Українці Королівства Нідерландів організували благодійний аукціон митців, щоб підтримати школи

Фундація “Українці в Нідерландах” за ініціативи художниці Ганни Капрош організувала благодійний мистецький аукціон на підтримку нідерландських шкіл, які займаються дітьми українського походження, повідомляє спеціальний кореспондент CRCMedia.

Захід, який відбувся у мережі, мав на меті об’єднати іноземців та місцевих митців.

Голова фундації “Українці у Нідерландах” Віра Зваан заявила, що через недофінансування з України школи опинилися в складному становищі, особливо маленькі, де до 20 учнів.

“Нам важливо втримати ці школи в такий час і зберегти діток, бо кожен носій мови важливий, це продовження діаспори й України у світі. За ініціативою української художниці Ганни Капрош вирішили провести перший благодійний аукціон митців в Нідерландах. Вже долучилися художники, ще можуть приєднатися усі бажаючі митці”, – повідомила голова фундації В. Зваан.

Під час мережевого аукціону виставляли різні роботи, а вторговані гроші підуть на розвиток нідерландських шкіл.

Заплановано щотижня виставляється новий лот. 14 митців зголосилися брати участь в аукціоні, який завершиться 10 вересня 2020 року.

Представники українців закликають всіх, хто бажає долучатися та допомогти школам.

“Запрошуємо вас долучитися до гарної події “Благодійний аукціон на підтримку українських шкіл в Нідерландах”, – закликають члени нідерландської Фундації “Українці у Нідерландах”.

Довідка:
В Амстердамі існує школа “Джерело”, в портовому містечку Утрехт та Ґронінґені працюють школи, які займаються дітьми українського походження. В місті Роттердам є школа “Дзвіночок”, а на півдні Нідерландів у місті Ейндговен створено український культурний центр “Вулик”.

Фото: Ukrainians in the Netherlands

Цікаво читати: КРЦ розгортає Міжнародну місію зі спостереження за місцевими виборами в Україні