Добровольці Координаційного ресурсного центру готові долучитися до офіційного спостереження за місцевими виборами в Україні

Добровольці Міжнародної неурядової організації “Координаційний ресурсний центр” готові долучитися до офіційного спостереження за місцевими виборами в Україні, повідомляє CRCMedia – новини європейської діаспори з посиланням на пресове повідомлення організації.

“У неділю 25 жовтня відбудуться проміжні вибори народного депутата України в ОВО № 208. Це одномандатний виборчий округ в Чернігівській області”, – зауважив Голова Міжнародної місії КРЦ Олекса Мартінец з посиланням на повідомлення Центрвиборчкому.

За словами очільника Міжнародної місії КРЦ, громадяни України також 25 жовтня обиратимуть депутатів обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад та сільських, селищних, міських голів.

“Запрошуємо всіх приєднатися до Міжнародної місії КРЦ”. Наша діяльність в Україні проходить в межах проєкту “КРЦ – корпус спостерігачів на виборах”, – повідомляє Голова міжнародної місії КРЦ.

Як повідомлялося, КРЦ приймає звернення від осіб, які 25 жовтня 2020 року:

  • прибудуть в Україну та бажають вести спостереження за ходом виборчого процесу;
  • тимчасово або постійно проживають в Україні та готові приєднатися до КРЦ Місії;
  • готові моніторити висвітлювання ходу виборчого процесу в приватних соцмережах та ЗМІ.

Анкети, пропозиції можна надсилати на crcobservers@gmail.com
або заповнити тут https://forms.gle/1FVTMuceZsxNUVKw5
Йдеться у повідомленні.

Додається, що за попередніми підрахунками, у цих виборах зможуть взяти участь 28,1 млн виборців. “Сам процес голосування, традиційно розпочнеться о 8 годині і триватиме до 20 години”, – повідомив Голова міжнародної місії КРЦ.

Довідка: Міжнародна неурядова організація „Координаційний ресурсний центр“ є інформаційним об’єднанням, яка здійснює свою діяльність не тільки в Україні, але і в державах-членах НАТО і ЄС. Організацію КРЦ створено в Чехії. Найпопулярнішими проєктами об’єднання є Інформаційний портал, КРЦ – корпус спостерігачів на виборах, UKRmemorial – українські поховання, пам’ятники, барельєфи, День із закордонним українцем.

Цікаво читати: КРЦ запрошує приєднатися до Міжнародної місії КРЦ зі спостереження за виборами в Україні