Економічно-гуманітарний форум

7 липня 2018 року в м. Каневі відбудеться Міжнародний економічно-гуманітарний форум “Ukrainian ID”.

Повідомляє CRCMedia  – новини європейської діаспори з посиланням на подію в приватній соцмережі FB.

Місце проведення: Канівський музей Тараса Шевченка, Черкаська область, 19000, Україна.

Головна мета Форуму – створити ефективний простір комунікації для напрацювання глобального стратегічного курсу на майбутнє, що починається завтра.

Завдання – об’єднати зусилля українських стейкхолдерів та світових лідерів думок для вироблення стратегії успішної країни; пошук дієвої моделі, нових підходів та рішень для розбудови вільного, освіченого, інклюзивного суспільства в глобальному масштабі.
Цінності – примноження людського капіталу, єдність економічної та гуманітарної сфер, ефективний міжнародний діалог заради миру та досягнення цілей сталого розвитку.

Форум складатиметься з п’яти панелей: Economy ID, Human Security ID, Community ID, Culture ID та Technology ID.

Учасниками та модераторами Форуму стануть економісти, інвестори, журналісти, державні діячі, візіонери культури.

Наприклад модератором економічної панелі заявлено Джонa Гербстa – голову Євразійського центру Атлантичної ради (посол США в Україні 2003-2006 роках).

Участь в економічній панелі братиме також Наталія Енн Яресько – голова наглядової ради “Аспен Iнституту Київ” та член наглядової ради “The Aspen Institute” у США (міністриня фінансів України у 2014-2016 роках).

Головну панель “Ukrainian ID” буде присвячено гуманітарній безпеці і модеруватиме її американський журналіст та письменник Крістофер Діккі.

Серед списків учасників Форуму можна побачити Даянa Френсісa, головного редактора канадського видання “The National Post”, Томасa Бруннерa, австрійського інвестора в сільське господарство та мецената українських культурних проектів, Романа Ващука, посол Канади в Україні, Даніеля Білака, керівника Офісу із залучення та підтримки інвестицій, радника Прем’єр-міністра України з питань інвестицій.

Українську владу на Форумі представлятимуть Міністр інфраструктури Володимир Омелян, виконувачку обов’язків міністра охорони здоров’я України Уляну Супрун.

Ознайомитися із повним списком спікерів та розкладом панелей Форуму, стати учасником “Ukrainian ID” можна, зареєструвавшись на офіційних інтернет сторінках ukr-id.com.

Паралельно з “Ukrainian ID” на п’яти локаціях проходитиме фестиваль “Доба Шевченка”, який є “пілотом” щорічного міжнародного мультидисціплінарного фестивалю сучасної музики, літератури, кіно та мистецтва SHEVAFEST. Деталі програми на офіційному SHEVAFEST: www.shevafest.com.

Контакти для акредитації представників ЗМІ: Каріна Качуровська, +38 066 342 4669 Ukrainianid.forum”равлик”gmail.com. Оргкомітет Форуму просить акредитуватися до 5 липня до 12:00.

Довідка: Міжнародний Форум “Ukrainian ID” спроектований як незалежна економічно-гуманітарна діалогова платформа Східної Європи, яка залучає світових лідерів думок, генераторів нових економічних парадигм – економістів, інвесторів, політиків, громадських діячів світу та України.

Інформаційна підтримка
Міжнародна неурядова організація “Координаційний ресурсний центр