Українське свято в Лівані

З 27 по 29 жовтня 2018 року у ліванському селі Дума проходив Український фестиваль, на який з’їхались артисти з України. Організатором масштабного дійства – українці з Ліванської Республіки.

Повідомляє CRCMedia  з посиланням на інформацію Посольства України в Ліванській Республіці опубліковану в приватній соцмережі FB.

Парад вишиванок став прикрасою третього дня Українського фестивалю в Думі

Парад вишиванок під Козацький марш за участі Посла України І.Осташа, Illaria та українсько-ліванської громади став прикрасою третього дня Українського фестивалю в Думі

Zveřejnil(a) Embassy of Ukraine in Lebanon/Посольство України в Лівані dne Úterý 31. červenec 2018

“На сцені Фестивалю пролунали пісні у виконанні Посла України І. Осташа, гурту “Онуки”, В. Хобот та Г. Приклонської. А спеціальною гостею на музичному вечорі була відома українська співачка, переможниця та лауреат багатьох пісенних конкурсів Illaria. Це був надзвичайно фантастичний виступ. Гості заходу отримали незабутні враження від неперевершеного голосу Illarii та чарівної української пісні”, – йдеться у повідомленні.

В третій день на фестивалі відбувся Парад українських вишиванок, також були помітні українські танці та можна було ознайомитися з українською кухнею.

Фото: Official association “Ukrainian Community in Lebanon”
Джерело: Посольства України в Ліванській Республіці