В Києві створено ГО “Україна-2050”

19 грудня 2019 року у Києві українську громадську організацію ГО “Україна-2050” очолив громадянин Канади Евген Чолій, повідомляє CRCMedia – новини європейської діаспори.

Організацію зареєстровано 11 грудня 2019 року, засновники Андрій Стельмащук та Мирон Найда. Керівником та офіційним головою ГО “Україна-2050” є Мирон Найда.

Офіційне представлення ГО “Україна-2050” відбулося сьогодні 23 грудня в Українському кризовому медіа-центрі.

За словами доповідача Евгена Чолія, він є президентом новоствореної організації Україна-2050. “19 грудня в 19 році о 19 годині відбулися офіційні установчі збори громадської організації “Україна-2050”, – розповідає Евген Чолій.

Основні цілі української організації – сприяння забезпеченню: цілком незалежної, територіально цілісної та обороноздатної України; Патріаршого статусу, як для Православної Церкви України, так і для Української Греко-Католицької Церкви разом із міжконфесійним, міжнаціональним та міжетнічним порозумінням; інтеграції України в Європейський Союз та входження України в число перших 10 країн у світі за Валовим внутрішнім продуктом на душу населення; щоб громадяни України постійно посідали місце серед перших 20 країн у Світовому індексі щастя Організації Об’єднаних Націй.

Раніше, на зборах організації Евген Чолій заявив, що радий запустити ГО “Україна-2050” з цілеспрямованою групою добровольців, які вірять в майбутнє України.

“Завдяки нашому об’єднаному різноманітного досвіду ми прагнемо об’єднати всіх українців, незалежно від того, де вони живуть, щоб побудувати країну, яка протягом одного покоління повністю здійснить свій величезний потенціал”, – підкреслив на зборах Президент ГО “Україна-2050”.