Президент України зустрінеться з українцями Словаччини

Триває робочий візит VI президента України в Словацькій Республіці, повідомляє спеціальний кореспондент CRCMedia ‒ новини європейської діаспори.

Через обмеження, пов’язані з ГРВІ, делегація з Києва прилетіла без представників російського бізнесу. У межах офіційного візиту до Словацької Республіки Президент України провів переговори з президенткою Словаччини Зузаною Чапутовою, зустрівся з Міністром транспорту і будівництва Андреєм Долежалом.

Відео: Denník N

Під час візиту до Словаччини Президент України зустрівся також з главою уряду Словаччини Іґорем Матовічем, головою Національної Ради Словацької Республіки Борісом Колларом. Зустріч розпочалася з демонстративної фотосесії, яка пройшла у фоє історичної будівлі Уряду Словацької Республіки.

Як передає CRCMedia, на зустрічі обговорили питання двосторонніх відносин між Україною та Словаччиною.

Окремо було наголошено на позиції словацької сторони щодо підтримки суверенітету та територіальної цілісності України.

У межах свого візиту до Братислави, запланована зустріч з представниками словацьких громадських організацій, які займаються українцями.

Цікаво читати: Добровольці Координаційного ресурсного центру готові долучитися до офіційного спостереження за місцевими виборами в Україні