Міністр закордонних справ України зустрівся з українцями Іспанії

Триває робочий візит міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби в Королівстві Іспанія, повідомляє спеціальний кореспондент CRCMedia ‒ новини європейської діаспори.

Під час візиту до Іспанії Міністр закордонних справ України зустрівся з керівниками українських громадських організацій Мадридського регіону Іспанії. Глава МЗС України висловив вдячність українській громаді в Іспанії та особливо освітянам з українських шкіл вихідного дня за дбайливе збереження української національної ідентичності та культури, патріотичне виховання української молоді в Іспанії, а також повідомив про основні результати своїх зустрічей під час візиту до Іспанії. Окремо було наголошено на твердій позиції іспанської сторони щодо підтримки суверенітету та територіальної цілісності України. У ході відвертої розмови представники громади детально ознайомили Міністра з життям українців в Іспанії та звернулися з проханням сприяти вирішенню низки питань щодо культурної дипломатії, інформаційної роботи, розвитку українського шкільництва тощо. Зі свого боку міністр роз’яснив позицію МЗС України стосовно шляхів вирішення багатьох з порушених питань, зокрема у контексті цифровізації консульських послуг. Зустріч пройшла у конструктивній та доброзичливій атмосфері.

Як передає CRCMedia, про це опубліковано в приватній соцмережі на офіційних сторінках FB представництва МЗС України в Іспанії.

Раніше повідомлялося, що у ході робочого візиту до Королівства Іспанії міністр закордонних справ України обговорив із Генеральним секретарем Всесвітньої туристичної організації ООН Зурабом Пололікашвілі перспективи взаємодії України з ВТО, залучення механізмів організації до розвитку туристичної галузі України.

Фото: Embajada de Ucrania en el Reino de España

Цікаво читати: Добровольці Координаційного ресурсного центру готові долучитися до офіційного спостереження за місцевими виборами в Україні