Україна та Туреччина розпочинають процес переговорів щодо відновлення авіарейсів і туризму

Україна і Туреччина розпочинають переговорний процес щодо відновлення авіаційного сполучення та туристичних подорожей, повідомляє CRCMedia – новини європейської діаспори з посиланням на інформаційне повідомлення розміщене на сторінках МЗС України.

Сьогодні (ред. 25 травня 2020 року) відбулася зустріч заступника міністра закордонних справ України Василя Боднара з послом Турецької Республіки в Україні Ягмуром Гюльдере.

“За підсумками зустрічі було домовлено започаткувати процедури, пов’язані з відновленням авіасполучення між Україною та Туреччиною, а також переговорного процесу між компетентними органами влади двох країни стосовно туристичних подорожей”, – йдеться у офіційному повідомленні.

Окрема увага була приділена реалізації домовленостей, досягнутих під час офіційного візиту президента Туреччини Реджепа Тайїпа Ердоґана в Україну 3 лютого 2020, зокрема, масштабних інфраструктурних проєктів в Україні та будівництва житла в Херсонській області для вимушених переселенців, які залишили територію тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим.

Дипломати також домовились активізувати наявні консультаційні механізми на рівні МЗС України та інших профільних міністерств і відомств та Турецької Республіки, забезпечити належну підготовку та проведення наступного засідання Спільної економічної комісії, розпочати планування обміну візитів на період після припинення режимів та обмежень.

Джерело: МЗС України

Цікаво читати: Відкрита вакансія доглядача хвиль