Створено нові серії українського мультсеріалу “Козаки”

Державна студія “Українська студія анімаційних фільмів” представила Держкіно три 13 хвилинні епізоди мультфільму “Козаки. Навколо світу”.

Про це повідомляє українське інформаційне агентство нових медіа Ukrainian Agency з посиланням на прес-службу Держкіно.

“У новому анімаційному серіалі легендарні козаки – Тур, Грай та Око – подорожують різними куточками світу. Зокрема у нових серіях козаки відвідують Австралію, Індію та Америку, відкриваючи для маленьких (і не тільки!) глядачів культурні та знакові особливості цих країн. Козаки роблять це, як завжди, дотепно і з гумором. Потрапляючи в різні пригоди Тур, Грай та Око вигадують загальновідомі символи саме цих країн” – ідеться в повідомленні.

Одним із елементів звукового супроводу мультфільму є пісня “Їхав козак містом” у виконанні гурту “КOZAK SYSTEM”.

“Нам дуже приємно, що чудовий анімаційний фільм про козаків родом ще з мого дитинства отримав нове життя і продовження в сучасній Україні, а ми з козаками маємо до цього безпосередній стосунок, написавши саундтрек”, – прокоментував співпрацю фронтмен гурту Іван Леньо.

Вперше анімаційні герої козаки – Тур, Грай і Око – з’явилися на екранах в 1967 році. Їх створили режисер Володимир Дахно і художник-постановник Едуард Кирич на студії “Київнаукфільм”. Едуард Кирич і зараз працював над ребрендингом “Козаки. Футбол”. Продюсерами 10 хвилинних серій є Едуард Ахрамович і Дмитро Лісенбарт, виконавчим продюсером – Євген Татарінов.

Проект анімаційного серіалу “Козаки. Навколо світу” став переможцем 4 конкурсного відбору Держкіно, отримавши державну підтримку розміром 3 млн 157 тис. гривень, що становить 55,5% від загальної вартості виробництва.

Джерело: Ukrainian Agency