Фільм “Сторонній” відібрано до конкурсної програми в Осло

Фільм Дмитра Томашпольського “Сторонній (2019)” відібрано до конкурсної програми Ravenheart International Film Festival, який пройде в столиці Королівства Норвеґія з 27 по 30 серпня, повідомляє CRCMedia з посиланням на пресове повідомлення Державного агентства України з питань кіно.

Сторонній. Офіційний тизер

Це вже 12 міжнародний кінофестиваль, у якому бере участь створений з бюджетних коштів. До цього кінострічка була відібрана до фестивалів у Південній Кореї, США, Японії, Канаді, Індії, Естонії, Колумбії. Фільм отримав 9 міжнародних нагород.

Завдяки успішним показам в закордонні у х/ф Сторонній з’явився сейлз-аґент – британська компанія ONE EYED FILMS, яка займається його дистрибуцією у світі. Таким чином побільшало шансів, що дискриміновані українські глядачі вже цього року зможуть масово переглянути реекспортний фільм по всіх кінотеатрах та в мережевому доступі в Україні.

Довідка: Бюджет х/ф Сторонній (2019) 20 млн грн (державна фінансова підтримка 10 млн грн), Ravenheart International Film Festival (RIFFOSLO) є найбільшим жанровим фестивалем у Скандинавії, у програмі якого – найкращі фантастичні, фентезі та горрор-фільми з усього світу.

Цікаво читати: Фільм “Сторонній” отримав нагороду фестивалю горрорів у Лос-Анджелесі