Спеціальні евакуаційні потяги для українців Прага-Богумін, Ґміна Зебжидовіце-Львів-Київ

19 березня 2020 року з Чехії було відправлено перший евакуаційний потяг в Україну. Потяг з Праги має перетнути прикордонний перехід Petrovice u Karviné / Ґміна Зебжидовіце приблизно о 19 годині вечора за місцевим часом, повідомляє CRCMedia – новини європейської діаспори.

Як передає наш спеціальний кореспондент з Праги. Протягом дня на сторінках в соцмережах Посольства України в Чехії було зафіксовано часті скарги незадоволених співвітчизників на те, що їх не було зареєстровано, працівники дипустанов не передзвонили, роботу не виконують і т. ін.

Також місцеві ЗМІ з’ясували, що персоналу, що обслуговує пасажирів спецрейсу, надано не достатня кількість обладунків для захисту від вірусів, місцями відсутні засоби гігієни.

Раніше Посольство України в Республіці Польща повідомляло, що 20 березня 2020 курсуватимуть додаткові 4 поїзди з Парижу, Берліна та Праги.

Національна авіакомпанія Скайап виконає низку рейсів для евакуації громадян України на рейсі Перемишль-Львів-Київ. Також Міжнародні Авіалінії України 19 і 20 березня мають в плану виконати девʼять евакуаційних рейсів з Києва в міста Європи, федерацію Об’єднаних Арабських Еміратів та Ізраїлі для перевезення домів деяких громадян України, які застрягли через карантин.

“За добу з-за кордону повернулися майже 16 тисяч українців”, повідомили в Міністерств і закордонних справ України.

Фото: Петр Штяглавски (Чеські залізниці)