Олeк Пікyлскі заявляє, що СКУ провело генеральну чистку в діаспоpі активно підтримавши закриття українських центpів

СКУ (ред. Світовий Конґрес Українців) доклав зусиль для згортання діяльності Української всесвітньої координаційної ради назвавши її „морально застарілою“ і яка не відповідає „міжнародним стандартам“.

Однак СКУ підтримав створення фейкових українських організацій у „країні-окупантові“ для ілюзії співпричетності до долі українців Росії і для реанімації безперспективного проєкту суспільно-політичного союзу під керівництвом своїх ставлеників.

Про це написало 14 червня 2019 року Українське інформаційне агентство “Ukrainian Agency“. Матеріал опубліковано в рубриці “НОВИНИ” під фейлетонною назвою “Знімаючи обгортки…”, автор Олек Пікулскі, повідомляє CRCMedia з посиланням на джерело.

Пікулскі стверджує, що восени 2018 року, після того як СКУ організаційно „перезавантажилось“, надбудова громадських організацій розпочала ґрунтовно готуватися до весняних подій і розгорнула активну аґітацію в середовищі українців в підтримку безальтернативній кандидатурі, отримуючи в допомогу адміністративний ресурс чинного президента, що спішно нагороджує особливо корисних для себе представників діяспори державними відзнаками.

Однак завершена публікація думкою про те, що поступово в Україні з’являться нові обличчя з-за океану, які під гаслами боротьби з комунізмом, радянським минулим, тоталітаризмом, геноцидом, військовою агресією в Європі будуть вирішувати економічні питання. Нові обличчя за своє посередництво в українському питанні отримають адекватні комісійні і задовольнять своє самолюбство. І це також в інтересах Європи – перетворення України на сировинний придаток руками українців.

Розмисел у Пікулского закінчується запитанням “Але чи потрібно це новому поколінню українців, котрі залишають рідну хату, подібно чумакам, поневірявшись по задвірках Європи або подібно гайдамакам, шукають щастя в чистому полі своєї країни?”.

Джерело: Ukrainian Agency