В Словаччині триває підрахунок 2021

В Словаччині підрахунок людей, будинків і квартир відбувається і за теперішньої епідемічної ситуації. Обов’язковий підрахунок розпочався в понеділок, 15 лютого, і закінчиться у середу, 31 березня 2021, повідомляє CRCMedia – новини європейської діаспори з посиланням на пресове повідомлення статистів.

Результати перепису після п’ятого тижня
З моменту заснування 74 % населення підраховувались електронним способом.
Наразі підраховано 4 177 777 осіб.

Волонтери міжнародної інформаційної кампанії “Я – українець”, закликають українців Словаччини та всіх громадян України, які тимчасово проживають в ЄС з гордістю зголошуватись до української національности та просять також вказати рідну мову українську.

Раніше повідомлялося, КРЦ розгортає інформаційну кампанію “Я – українець”.

“25 січня 2021 добровольці від Міжнародної неурядової організації Координаційний ресурсний центр розпочали Міжнародну інформаційну кампанію “Я – українець” в Естонії, Словаччині, Чехії та Хорватії”, – інформує Координатор інформаційної кампанії “Я – українець”.

Відповідно до рішення Організації Об’єднаних Націй в 2021 році 55 держав запланували провести всенародні підрахунки на своїх територіях. Наприклад, підрахунки 2021 дадуть можливість зібрати дані про українську мову.

Цікаво читати: Представництво КРЦ в Україні обговорили ситуацію щодо дотримання стану виборчих прав громадян