Івано-Франківська область одержала соціальну допомогу для школярів від української громади та норвезької гуманітарної організації

7 вересня 2020 в Івано-Франківськ доставлено передачу Посольства України в Латвії соціальної допомоги для подальшого адресного вручення учням із малозабезпечених сімей Івано-Франківської області, повідомляє CRCMedia ‒ новини європейської діаспори.

62 шкільні рюкзаки були надані норвезькою гуманітарною організацією на прохання Голови Конгресу українців Латвії Миколи Павлюка. Українські дипломати разом з Українським торговим домом організували збір особистих коштів працівників ПУ, а також латвійських бізнес структур для придбання канцелярських потреб, зазначається у пресовому повідомлені Посольства України в Латвії.

Прийняв соціальну допомогу з Латвійської Республіки головний спеціаліст Управління міжпарламентського співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської ОДА О. Сачков, який обіцяв, що все буде передано малозабезпеченим сім’ям з тих районів Івано-Франківської області, які найбільше постраждали внаслідок повені влітку 2020 року.

Фото: Посольства України в Латвії