КРЦ вітає новообраних голів СУОА

22 червня 2019 року, в Українському народному домі в м. Мельбурні відбувся ХXVIII з’їзд СУОА, присвячений 65 річниці діяльності СУОА, 70-ліття поселення українців в Австралії та 70-ліття Союзу українок Австралії. В з’їзді також брали участь члени Крайової Управи СУМ.

Як раніше повідомляло CRCMedia під час з’їзду було організовано благодійну вечірку “Cocktail Night”, мета якої збір коштів на підтримку навчального проєкту в Україні.

В результаті з’їзду та на пропозицію номінаційної комісії запропоновано нову структуру керівництва за принципом співголовства СУОА. Мета нововведень – реальний і практичний спосіб йти до наслідства у керівництві. Управа СУОА протягом останніх каденцій почала системно номінувати молодших членів до управи СУОА. Запропонована система співголовства – це продовження плану.

Міжнародна неурядова організація “Координаційний ресурсний центр” вітає новообраних голів Союзу українських організацій в Австралії Катерину Арґироу та Стефана Романіва.

“КРЦ зичить успіхів у розбудові нової української спільноти в Австралії, розуміння і підтримки з боку старої діаспори, невичерпної енергії і творчої наснаги”, – бажав Генеральний директор КРЦ Олександр Петренко.