КРЦ: “Двійники” кандидатів довиборів в український парламент набрали 2633 голосів

За результатами підсумків голосування в одномандатному виборчому окрузі № 208 на проміжних виборах народного депутата України (Чернігівська область), які акредитовані ЦВК спостерігачі від Міжнародної неурядової організації „Координаційний ресурсний центр“ (КРЦ) отримали в Бахмацькій ТВК, на довиборах в Раду найбільшу кількість голосів виборців одержав кандидат від політичної партії “СЛУГА НАРОДУ” Анатолій Гунько.

Нагадаємо, у виборчому бюлетені було три кандидати із прізвищем Гунько, двоє з них з однаковим ім’ям Анатолій. “Двійники”, за підрахунками, отримали 2633 голосів виборців.

“Анатолій Гунько як кандидат від політичної партії “СЛУГА НАРОДУ” набрав 21 245 голосів виборців, на другій позиції – Олег Ляшко з 19 799 голосами, кандидат від політичної партії “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”. Всього 18 кандидатів змагалися за голоси виборців під час довиборів у Верховну Раду на 208 окрузі, що на Сіверщині”, – повідомляє Голова міжнародної місії КРЦ цитуючи дані ЦВК.

25 жовтня 2020 в Україні відбувалися вибори. Організація закордонних українців та друзів України “Міжнародна неурядова організація Координаційний ресурсний центр” (КРЦ) єдина у світі вислала Міжнародну місію КРЦ за спостереження на всі вибори.

Очільник Місії КРЦ зазначає, що у Бахмачі Чернігівської області на 199 виборчих дільницях паралельно з місцевими виборами Міжнародна місія КРЦ єдина разом 5 акредитованими ЦВК спостерігачами від КРЦ проводить моніторинґ виборчого процесу та здійснувала спостереження за волевиявленням виборців.

Раніше CRCMedia повідомляло, КРЦ розгортає Міжнародну місію зі спостереження за повторним голосуванням.

За більш детальнішою інформацією, співпрацею тощо звертайтеся на crcobservers”равлик”gmail.com до Владислави Полакової, яка є Координаторкою місії КРЦ.

Довідка: Міжнародна місія КРЦ проходить в межах проєкту „КРЦ – корпус спостерігачів на виборах“, яка єдина з 9 міжнародних організацій здійснює спостереження за всіма виборами в Україні призначених на 25 жовтня 2020 року, проводить моніторинґ за підготовкою до виборчого процесу і надає оцінку виборчій кампанії за всіма місцевими виборами та проміжними виборами народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі № 208.

Також міжнародні акредитовані спостерігачі ЦВК від КРЦ з 1 листопада здійснюватимуть моніторинґ процесу підготовки до повторних місцевих виборів, спостерігатимуть по містах України волевиявлення громадян України.