В Україні розпочала роботу Міжнародна місія КРЦ щодо моніторинґу за повторними виборами

З неділі, 1 листопада 2020, Міжнародна місія КРЦ разом з акредитованими спостерігачами ЦВК від організації закордонних українців та друзів України “Міжнародна неурядова організація Координаційний ресурсний центр” (КРЦ) розпочала моніторити виборчий процес щодо повторного голосування, повідомляє CRCMedia – новини європейської діаспори.

1 листопада 2020 Міжнародна місія КРЦ розпочала моніторити виборчий процес, ситуацію в Україні та концентрувати увагу разом з акредитованими спостерігачами ЦВК від Міжнародної неурядової організації Координаційний ресурсний центр на підготовку міст України, де заплановане повторне голосування, – інформує Голова міжнародної місії КРЦ.

Відповідно до статей 269-281 Виборчого Кодексу України територіальна виборча комісія за результатами виборів приймає рішення щодо проведення повторного голосування або призначає повторні вибори.

Доповідають експерти міжнародної місії КРЦ.

“Міжнародна місія КРЦ спостерігатиме за підготовкою до виборчого процесу, здійснюватиме моніторинґ і надаватиме оцінку повторним місцевим виборам. Запрошуємо приєднатися до Місії КРЦ”, – додає Голова міжнародної місії КРЦ.

Як повідомляло CRCMedia, організація закордонних українців та друзів України “Міжнародна неурядова організація Координаційний ресурсний центр” (КРЦ) запрошує добровольців приєднатися до Міжнародної місії КРЦ зі спостереження за повторним голосуванням на місцевих виборах в Україні.

Міжнародна неурядова організація “Координаційний ресурсний центр”

25 жовтня 2020 в Україні відбувалися вибори. Організація закордонних українців та друзів України “Міжнародна неурядова організація Координаційний ресурсний центр” (КРЦ) єдина у світі вислала Міжнародну місію КРЦ за спостереження на всі вибори.

За словами очільника Міжнародної місії КРЦ, 25 жовтня 2020 активність виборців у місцевих виборах — 37 %, у проміжних виборах народного депутата України до Верховної Ради України в ОВО № 208 — 50 %.

У своїй заяві за 30 жовтня 2020 Міжнародна місія КРЦ оцінює виборчий процес 25 жовтня 2020 місцевих виборів таким, який майже відповідав нормам і правилам відповідно до чинного законодавства України, проміжні вибори народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі № 208 на 199 виборчих дільницях такими, які наближено до міжнародних стандартів.

За більш детальнішою інформацією, співпрацею тощо звертайтеся на crcobservers”равлик”gmail.com до Владислави Полакової, яка є Координаторкою місії КРЦ.

Довідка: Міжнародна місія КРЦ проходить в межах проєкту „КРЦ – корпус спостерігачів на виборах“, яка єдина з 9 міжнародних організацій здійснює спостереження за всіма виборами в Україні призначених на 25 жовтня 2020 року, проводить моніторинґ за підготовкою до виборчого процесу і надає оцінку виборчій кампанії за всіма місцевими виборами та проміжними виборами народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі № 208. Також міжнародні акредитовані спостерігачі ЦВК від КРЦ з 1 листопада здійснюють моніторинґ процесу підготовки до повторних місцевих виборів, в день повторного голосування спостерігатимуть по містах та селах України волевиявлення громадян України.