КРЦ розгортає Міжнародну місію зі спостереження за повторним голосуванням

Організація закордонних українців та друзів України “Міжнародна неурядова організація Координаційний ресурсний центр” заявила про готовність направити добровольців до офіційного спостереження за повторним голосуванням на місцевих виборах в Україні, повідомляє CRCMedia – новини європейської діаспори з посиланням на пресове повідомлення організації.

 

crcmedia.info
КРЦ спостереження:  виборча дільниця № 051500, м. Вінниця


25 жовтня 2020 в Україні відбувалися вибори. Організація закордонних українців та друзів України “Міжнародна неурядова організація Координаційний ресурсний центр” (КРЦ) єдина у світі вислала Міжнародну місію КРЦ за спостереження на всі вибори.

crcmedia.info
КРЦ спостереження:  виборча дільниця № 051523, Вінницький національний медичний університет імені М. І. Пирогова, лекційна заля, м. Вінниця

За словами очільника Міжнародної місії КРЦ 25 жовтня 2020 активність виборців у місцевих виборах — 37 %, у проміжних виборах народного депутата України до Верховної Ради України в ОВО № 208 — 50 %.

У більшості містах України відбудеться повторне голосування на місцевих виборів. “У зв’язку з цим, Міжнародна неурядова організація “Координаційний ресурсний центр” просить вашої допомоги добровольцям та запрошує рекомендувати нових осіб із вашої громади та активно приєднуватися до Місії КРЦ. Заявки, пропозиції тощо приймаються також на crcobservers@gmail.com”, йдеться у запрошені.

Згідно з Виборчим Кодексом України, якщо ніхто з кандидатів на посаду міського голови не набрав 50 і більше відсотків під час голосування – два кандидати, які отримали найвищі цифри, продовжують боротьбу на повторних місцевих виборах.

“Запрошуємо всіх приєднатися до Міжнародної місії КРЦ та допомогти добровольцям із спостереження за повторним голосуванням на місцевих виборах. Наша діяльність в Україні проходить в межах проєкту КРЦ – корпус спостерігачів на виборах”, – додає Голова міжнародної місії КРЦ.

Як повідомлялося, спостерігачі від КРЦ продовжують добровольчу діяльність та моніторинґ виборчого процесу по всій Україні до його офіційного завершення.

КРЦ спостереження: м. Івано-Франківськ, західна Україна

Місія КРЦ з 1 листопада 2020 спостерігатиме за підготовкою до виборчого процесу, здійснюватиме моніторинґ і надаватиме оцінку місцевим виборам. Запрошуємо приєднатися до Місії КРЦ.

“З 1 листопада 2020 Міжнародна місія КРЦ розпочне моніторити ситуацію та концентрувати увагу разом з акредитованими спостерігачами ЦВК від організації закордонних українців та друзів України “Міжнародна неурядова організація Координаційний ресурсний центр” на процес підготовки міст України, де заплановане повторне голосування на місцевих виборах”, – інформує Голова міжнародної місії КРЦ.

КРЦ приймає звернення від осіб, які:

  • прибудуть в Україну та бажають вести спостереження за ходом виборчого процесу;
  • тимчасово або постійно проживають в Україні та готові приєднатися до КРЦ Місії;
  • готові моніторити висвітлювання ходу виборчого процесу в приватних соцмережах та ЗМІ.

Анкета: https://forms.gle/4ZgquEcP6KmMWKfBA

Детальніше на crcobservers“равлик“gmail.com

Звертаємо вашу увагу на Виборчий кодекс України, зокрема на статтю 58 Офіційні спостерігачі, де зазначено, що офіційним спостерігачем не може бути особа, яка є громадянином (підданим) держави, визнаної Верховною Радою України державою-агресором або державою-окупантом.

Довідка: Міжнародна місія КРЦ проходить в межах проєкту „КРЦ – корпус спостерігачів на виборах“, яка єдина з 9 міжнародних організацій здійснює спостереження за всіма виборами в Україні призначених на 25 жовтня 2020 року, проводить моніторинґ за підготовкою до виборчого процесу і надає оцінку виборчій кампанії за всіма місцевими виборами та проміжними виборами народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі № 208.

Також міжнародні акредитовані спостерігачі ЦВК від КРЦ з 1 листопада здійснюватимуть моніторинґ процесу підготовки до повторних місцевих виборів, спостерігатимуть по містах України волевиявлення громадян України.

Підтримайте Координаційний ресурсний центр!