ЦВК акредитувала міжнародних спостерігачів на проміжні вибори нардепа та місцеві вибори

26 січня 2022 відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії України. Одноголосно 11 членів комісії постійного колегіального державного органу вирішили акредитувати міжнародних спостерігачів на всі місцеві вибори в Україні, що відбудуться у березні 2022. Також акредитовано перших офіційних спостерігачів на проміжні вибори народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі № 206, що заплановано провести 27 березня 2022 в Чернігівській області, повідомляє CRCMedia – новини європейської діаспори.

Акредитовані міжнародні спостерігачі приєднаються до Міжнародної місії КРЦ, яка проходить в межах проєкту “КРЦ – корпус спостерігачів на виборах”.

Міжнародна місія Координаційного Ресурсного Центру – єдина офіційна місія міжнародного об’єднання з Чехії здійснювала у 2020 та 2021 рр. та продовжує здійснювати у 2022 році моніторинґ і спостереження за всіма виборами в Україні.

Окрім того, у ЦВК України вирішили змінити склад чотирьох територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів.

“Зміни відбулися у Новоград-Волинській районній територіальній виборчій комісії, Миколаївській районній територіальній виборчій комісії, Вознесенській міській територіальній виборчій комісії Вознесенського району та у Путивльській міській територіальній виборчій комісії Конотопського району”, – інформував Редакцію очільник міжнародної місії КРЦ.

Як повідомляло раніше CRCMedia, Міжнародна неурядова організація “Координаційний ресурсний центр” заявила про готовність направити добровольців до офіційного спостереження за повторними, позачерговими і проміжними місцевими виборами та проміжними виборами народного депутата України в ОВО № 206.

У КРЦ запрошують приєднуватися до міжнародних місій, анкети запропоновано тут:
https://forms.gle/rEUuVgMDzxs29fxJ6 (вибори);
https://forms.gle/FGoxfHSNcVnt6XAY7 (референдуми).

За більш детальнішою інформацією, співпрацею, допомогою добровольцям тощо просять звертатися на crcobservers“равлик”gmail.com до Владислави Полакової, яка є Координаторкою міжнародних місій КРЦ.

Довідка: Міжнародна неурядова організація “Координаційний ресурсний центр” (КРЦ) є міжнародним інформаційним об’єднанням, яке здійснює свою діяльність в Україні та державах-членах НАТО й ЄС. Головні проєкти міжнародного об’єднання: Інформаційний портал, Спеціальна моніторинґова місія КРЦ, CRCmedia, КРЦ – корпус спостерігачів на виборах, Соціальне підприємництво, Портал українських культурних ресурсів, Молодіжний парламент УНС, CRCradio, UKRmemorial – українські поховання, пам’ятники, барельєфи, НАШІ, Екологічне просвітництво, Моніторинґ і відновлення навколишнього середовища, міжнародна інформаційна кампанія “Я – українець”, безстрокова акція „Збережи пам’ять – передай правду про #Геноцид Української Нації“.

Цікаво читати: Чехія пошле Україні 4006 артилерійських снарядів