Міжнародна неурядова організація „Координаційний ресурсний центр“ запрошує громадян України прийти на виборчі дільниці

28 березня 2021 по всіх областях України у деяких містах та селах на проміжних місцевих виборах обираються 4 депутати міських рад, 40 депутатів селищних рад і 131 депутатів сільських рад. На повторних місцевих виборах – 1 депутат міських рад, 4 депутати селищних рад і 6 депутатів сільських рад.

Міжнародна неурядова організація “Координаційний ресурсний центр” (КРЦ) закликає громадян України прийти на виборчі дільниці і проголосувати, повідомляє спеціальний кореспондент CRCMedia з посиланням на пресове повідомлення КРЦ.

Voters in Ukraine

“Запрошуємо всіх, не тільки прийти на виборчі дільниці, а й проголосувати, реалізувавши своє виборче право”, йдеться у запрошені.

У місцевих виборах можуть взяти участь приблизно 156594 виборців, на повторних – понад 11380. Водночас 28 березня 2021 у виборчих регіонах № 5 (ред. Донецька область) і № 9 (ред. Івано-Франківська область) відбудеться голосування за кандидатів у народні депутати України, їх обиратиме приблизно 294882 громадян України зі статусом виборця.

Зазначається, у день голосування до Міжнародної місії КРЦ приєднаються офіційні спостерігачі акредитовані Центральною Виборчою Комісією від Міжнародної неурядової організації “Координаційний ресурсний центр” (КРЦ) та спостерігатимуть за волевиявленням громадян під час всіх виборів в Україні.

Раніше повідомлялося, Міжнародна місія КРЦ активно моніторить виборчий процес в Україні.

Реалізувати право голосу громадяни України зможуть на виборчих дільницях з 08:00 до 20:00.

В КРЦ нагадали, що в Україні скасовано зимний час і це означає, що всі у неділю (ред. 28 березня 2021) мають перейти на літній час з переведенням стрілок годинників на годину вперед.

Міжнародна місія КРЦ зі спостереження за виборами в Україні проходить в межах проєкту “КРЦ – корпус спостерігачів на виборах”, спостерігачі якої єдині здійснювали у 2020 та здійснюють у 2021 спостереження за всіма виборами в Україні. Міжнародна місія КРЦ проводить моніторинґ за підготовкою до виборчого процесу і надає оцінку виборчій кампанії за повторними та проміжними місцевими виборами. Також міжнародні офіційні спостерігачі КРЦ спостерігають за проміжними виборами народних депутатів України в одномандатних виборчих округах № 50 і № 87.

Цікаво читати: В Словаччині триває підрахунок 2021.