Міжнародні спостерігачі від КРЦ спостерігають за виборчим процесом проміжних місцевих виборів

місія КРЦ

Акредитовані спостерігачі Центральною Виборчою Комісією України від Міжнародної неурядової організації „Координаційний ресурсний центр“ (КРЦ) перебувають на виборчих округах з виборів депутатів сільських, селищних рад, де спостерігають за підготовкою виборчих дільниць до проведення проміжних місцевих виборів 28 березня 2021 року.

Місія КРЦ

“Спостерігається, що заходи в територіальних виборчих комісіях і на дільничних виборчих комісіях виборчих дільниць проходять згідно календарного плану ЦВК без менших проблем”, – інформує Голова міжнародної місії КРЦ.

Як повідомляло раніше CRCMedia, ЦВК акредитувала міжнародних спостерігачів від Координаційного Ресурсного Центру, які єдині здійснюють спостереження за всіма виборами в Україні.

За більш детальнішою інформацією, співпрацею тощо звертайтеся на crcobservers”равлик”gmail”крапка”com до Владислави Полакової, яка є Координаторкою місії КРЦ.

Довідка: Міжнародна місія КРЦ зі спостереження за виборами в Україні проходить в межах проєкту “КРЦ – корпус спостерігачів на виборах”, спостерігачі якої єдині здійснювали у 2020 та здійснюють у 2021 спостереження за всіма виборами в Україні. Міжнародна місія КРЦ проводить моніторинґ за підготовкою до виборчого процесу і надає оцінку виборчій кампанії за повторними та проміжними місцевими виборами. Також міжнародні офіційні спостерігачі КРЦ спостерігають за проміжними виборами народних депутатів України в одномандатних виборчих округах № 50 і № 87.