В Україні Міжнародна місія КРЦ розпочала моніторити виборчий процес за проміжними виборами

1 вересня 2021 розпочався виборчий процес проміжних виборів народних депутатів України в Херсонській та Черкаській областях в одномандатних виборчих округах № 184 та № 197, призначених Комісією постійного колегіального державного органу на 31 жовтня 2021 року, повідомляє CRCMedia – новини європейської діаспори.

місія КРЦ

Вибори призначені через народних депутатів Ігора Колихаєва, якого у статусі нардепа також було обрано головою ОТГ Херсон і народного депутата Олександра Скічка, якого призначено головою Черкаської ОДА.

Міжнародні спостерігачі КРЦ відзначають, що у проміжних виборів народних депутатів України на постійній основі задіяно 329 виборчих дільниць приблизно з 300 тисячами виборців.

“9 квітня 2021 року в Україні продовжила роботу Міжнародна місія КРЦ на проміжних виборів народних депутатів України в одномандатних виборчих округах № 184 та № 197, які ЦВК призначило на 31 жовтня 2021 року”, – інформує Голова міжнародної місії КРЦ.

“Міжнародна місія КРЦ спостерігає за підготовкою до виборчого процесу, здійснюватиме моніторинґ виборчого процесу і надаватиме оцінку проміжних виборів народних депутатів України”, – додає Голова міжнародної місії КРЦ.

Міжнародна місія КРЦ єдина офіційна місія міжнародної організації, яка здійснювала у 2020 та здійснює у 2021 спостереження за всіма виборами в Україні.

Як повідомляло раніше CRCMedia, Міжнародна неурядова організація Координаційний ресурсний центр (КРЦ) заявила про готовність направити добровольців до офіційного спостереження за збором підписів на підтримку всеукраїнського референдуму, їх перевіркою та за ходом процесу всеукраїнського референдуму в межах загальнодержавного округу з всеукраїнського референдуму.

Міжнародна місія КРЦ зі спостереження за всіма виборами в Україні проходить в межах проєкту “КРЦ – корпус спостерігачів на виборах”.

Головою міжнародної місії КРЦ обрано Олексу Мартінця (Чеська Республіка). Він вже очолював спостережну місію КРЦ в Україні на позачергових парламентських виборах 2019 року.

Доповідають експерти міжнародної місії КРЦ.

У КРЦ запрошують приєднуватися до міжнародних місій, анкети запропоновано тут:
https://forms.gle/7xwh3MLZBXec1PcD8 (референдуми);
https://forms.gle/rEUuVgMDzxs29fxJ6 (вибори).

“Так, ми закордонні українці, діаспора та друзі України вкотре продовжуємо підвищувати рівень інформованості учасників виборчого процесу та сприяємо більш відкритим і прозорим виборам в Україні”, – додає Голова міжнародної місії КРЦ.

КРЦ приймає звернення від осіб, які 31 жовтня 2021 року:

  • прибудуть в Україну та бажають вести спостереження за ходом виборчого процесу;
  • тимчасово або постійно проживають в Україні та готові приєднатися до Міжнародоної місії КРЦ;
  • готові моніторити висвітлювання ходу виборчого процесу в приватних соцмережах та ЗМІ.

Для того, щоб стати офіційним спостерігачем акредитованим ЦВК України, просимо заповнити цю анкету тут https://forms.gle/rEUuVgMDzxs29fxJ6 або надіслати пропозицію на crcobservers@gmail.com

За більш детальнішою інформацією, співпрацею тощо звертайтеся на crcobservers“равлик”gmail.com до Владислави Полакової, яка є Координаторкою міжнародних місій КРЦ.

Довідка: Міжнародна неурядова організація “Координаційний ресурсний центр” (КРЦ) є міжнародним інформаційним об’єднанням, яке здійснює свою діяльність в Україні та державах-членах НАТО й ЄС. Міжнародну організацію КРЦ створено в Чехії. Представництво КРЦ також є в Україні. Головні проєкти об’єднання: Інформаційний портал, Спеціальна моніторинґова місія КРЦ, CRCmedia, КРЦ – корпус спостерігачів на виборах, Соціальне підприємництво, Портал українських культурних ресурсів, Молодіжний парламент УНС, CRCradio, UKRmemorial – українські поховання, пам’ятники, барельєфи, НАШІ, Екологічне просвітництво, Моніторинґ і відновлення навколишнього середовища, День із закордонним українцем.