ЦВК оголосила попередження за порушення термінів відкриття рахунків виборчих фондів 12 кандидатам

Фото: ЦВК

19 березня 2021 відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії України. Комісія постійного колегіального державного органу одноголосно вирішила оголосити попередження за порушення термінів відкриття рахунків виборчих фондів 12 кандидатам у народні депутати України, повідомляє CRCMedia – новини європейської діаспори.

Комісія ЦВК України також затвердила рішення окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 87 щодо виконання повноважень члена цієї комісії на платній основі на проміжних виборах народного депутата України.

Також ЦВК України затвердила зміни до кошторису видатків окружних виборчих комісії ОВО № 50 та № 87 для підготовки та проведення проміжних виборів народного депутата України, а також внесла зміни до складу ОВК в Донецькій області.

Доповідають експерти міжнародної місії КРЦ.

Як повідомляло раніше CRCMedia, Комісія постійного колегіального державного органу одноголосно акредитувала офіційних спостерігачів від Міжнародної неурядової організації “Координаційний ресурсний центр” на всі вибори в Україні, що відбудуться у 2021 році.

За більш детальнішою інформацією, співпрацею тощо звертайтеся на crcobservers”равлик”gmail.com до Владислави Полакової, яка є Координаторкою місії КРЦ.

Довідка: Міжнародна місія КРЦ проходить в межах проєкту „КРЦ – корпус спостерігачів на виборах“, спостерігачі якої єдині здійснювали у 2020 та здійснюють у 2021 спостереження за всіма виборами в Україні. Міжнародна місія КРЦ проводить також моніторинґ за підготовкою до виборчого процесу і надає оцінку виборчій кампанії за повторними і проміжними місцевими виборами та проміжними виборами народних депутатів України в одномандатному виборчому окрузі № 50 та № 87.

Цікаво читати: Підписано Меморандум про співпрацю між Міжнародною неурядовою організацією “Координаційний ресурсний центр” (КРЦ) та Представником Урядового уповноваженого.