ЦВК: загальні видатки проміжних виборів народних депутатів України 28 березня 2021 року 17 млн 155953 грн 51 коп.

https://crcmedia.info

9 липня 2021 відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії України. Комісія постійного колегіального державного органу у першому питанні порядку денного розглянула фінансовий звіт про витрати коштів державного бюджету України виділених на підготовку та проведення проміжних виборів народних депутатів України одномандатних виборчих округах № 50 та № 87 28 березня 2021 року, повідомляє CRCMedia – новини європейської діаспори.

Член Комісії Сергій Добовик озвучив наступні цифри:
Затрати ЦВК – 1 млн 383 тисячі 367 гривень 22 копійки, залишок – 932 тисячі 513 гривень 78 копійок;
Видатки на придбання паперу та витратних матеріалів для виготовлення органами ведення Державного реєстру виборців списків виборців та іменних запрошень – 51060 гривень 30 копійок;
Видатки двох окружних виборчих комісій, зосібна дільничних виборчих комісій – 15 млн 721 тисяча 525 гривень 99 копійок, залишок – 938 тисяч 313 гривень 1 копійка.

Усього витрачено 17 млн 155 тисяч 953 гривні 51 копійку на проведення проміжних виборів народних депутатів України на 5 та 9 виборчих регіонах.

У міжнародній місії КРЦ нагадали, що проміжні вибори народних депутатів України, зокрема виборчий процес, прийняття протоколів у ЦВК, встановлення результатів волевиявлення виборців в одномандатному виборчому окрузі № 50 на 112 виборчих дільницях та № 87 на 117 виборчих дільницях не наближено до міжнародних стандартів.

Як повідомляло раніше CRCMedia, організація закордонних українців і друзів України “Міжнародна неурядова організація Координаційний ресурсний центр” заявила про готовність направити добровольців до офіційного спостереження за повторними, позачерговими і проміжними місцевими виборами та проміжними виборами народних депутатів України в одномандатному виборчому окрузі № 184 і № 197.

Довідка: Організація закордонних українців та друзів України “Міжнародна неурядова організація Координаційний ресурсний центр“ (КРЦ) є міжнародним інформаційним об’єднанням, яке здійснює свою діяльність в Україні та державах-членах НАТО й ЄС. Міжнародну організацію КРЦ створено в Чехії. Представництво КРЦ також є в Україні. Головні проєкти об’єднання: Інформаційний портал, Спеціальна моніторинґова місія КРЦ, CRCmedia, КРЦ – корпус спостерігачів на виборах, Соціальне підприємництво, Портал українських культурних ресурсів, Молодіжний парламент УНС, CRCradio, UKRmemorial – українські поховання, пам’ятники, барельєфи, НАШІ, Екологічне просвітництво, Моніторинґ і відновлення навколишнього середовища, День із закордонним українцем.

Цікаво читати: КРЦ розгортає Міжнародну місію зі спостереження за всеукраїнськими референдумами