Верховний Суд України: дії Центральної Виборчої Комісії протиправні

Novyny ukraїnśkoju latynkoju

2 квітня 2021 Велика палата Верховного Суду України визнала протиправними дії Центральної Виборчої Комісії щодо встановлення результатів проміжних виборів народних депутатів України 28 березня 2021 року на 9 виборчому регіоні в одномандатному виборчому окрузі № 87, повідомляє спеціальний кореспондент CRCMedia.

Суд у справі № 9901/114/21 скасував протокол Комісії постійного колегіального державного органу України від 22 квітня 2021, який підписали 16 членів ЦВК.

Доповідають міжнародні спостерігачі КРЦ.

Як повідомляло CRCMedia, Міжнародна спостережна місія КРЦ заявляє про не додержання виборчих прав громадян України в Донецькій області в ОВО № 50 та на 9 виборчому регіоні в одномандатному виборчому окрузі № 87.

У Міжнародній місії КРЦ зазначається, за більш детальнішою інформацією, співпрацею тощо звертайтеся на crcobservers”равлик”gmail”крапка”com до Владислави Полакової, яка є Координаторкою місії КРЦ.

Довідка: Міжнародна місія КРЦ зі спостереження за виборами в Україні проходить в межах проєкту “КРЦ – корпус спостерігачів на виборах”, спостерігачі якої єдині здійснювали у 2020 та здійснюють у 2021 спостереження за всіма виборами в Україні. Міжнародна місія КРЦ проводить моніторинґ за підготовкою до виборчого процесу і надає оцінку виборчій кампанії за повторними та проміжними місцевими виборами. Також міжнародні офіційні спостерігачі КРЦ спостерігають за проміжними виборами народних депутатів України в одномандатних виборчих округах № 50 і № 87 та № 184 і № 197.

Цікаво читати: КРЦ запрошує приєднатися до Міжнародної місії КРЦ зі спостереження за виборами в Україні