Шостий апеляційний адміністративний суд дійшов висновку про відсутність бездіяльності Центральної Виборчої Комісії

CRCmedia

До Шостого апеляційного адміністративного суду, який розміщений у місті Києві надійшов позов від кандидата у народні депутати України в ОВО № 87 від політичної партії “СЛУГА НАРОДУ” Василя Вірастюка до ЦВК про визнання протиправною бездіяльності Комісії щодо невстановлення результатів виборів та невизнання його обраним народним депутатом України на проміжних виборах 28 березня 2021 року, повідомляє спеціальний кореспондент CRCMedia.

У такий спосіб позивач також просив апеляційний спеціалізований адміністративний суд зобов’язати Комісію постійного колегіального державного органу встановити результати виборів та визнати його обраним народним депутатом.

Рішенням Шостого апеляційного адміністративного суду у задоволенні позову відмовлено. Не погоджуючись з прийнятим судовим рішенням позивач може подати апеляційну скаргу.

У своєму зверненні до суду кандидат зазначив, що, на його думку, ЦВК порушила вимоги закону щодо строків та не встановила результатів виборів у 87 окрузі до 12 квітня 2021 включно.

Доповідають міжнародні спостерігачі КРЦ.

Міжнародним спостерігачам КРЦ відомо про наявність двох відкритих судових справ щодо дій членів ОВК на виборчому регіоні  № 9 під час складання уточненого протоколу.

Як повідомляло CRCMedia, Міжнародна спостережна місія КРЦ заявляє про не додержання виборчих прав громадян України в Донецькій області в ОВО № 50 та на 9 виборчому регіоні в одномандатному виборчому окрузі № 87.

У Міжнародній місії КРЦ зазначається, за більш детальнішою інформацією, співпрацею тощо звертайтеся на crcobservers”равлик”gmail”крапка”com до Владислави Полакової, яка є Координаторкою місії КРЦ.

Довідка: Міжнародна місія КРЦ зі спостереження за виборами в Україні проходить в межах проєкту “КРЦ – корпус спостерігачів на виборах”, спостерігачі якої єдині здійснювали у 2020 та здійснюють у 2021 спостереження за всіма виборами в Україні. Міжнародна місія КРЦ проводить моніторинґ за підготовкою до виборчого процесу і надає оцінку виборчій кампанії за повторними та проміжними місцевими виборами. Також міжнародні офіційні спостерігачі КРЦ спостерігають за проміжними виборами народних депутатів України в одномандатних виборчих округах № 50 і № 87 та № 184 і № 197.

Цікаво читати: КРЦ запрошує приєднатися до Міжнародної місії КРЦ зі спостереження за виборами в Україні