Уточнений протокол про підсумки голосування на виборчому регіоні N9 доставили в ЦВК

місія КРЦ

15 квітня 2021 на засідання Центральної виборчої комісії України, на якому присутніх 16 членів Комісії постійного колегіального державного органу, доставлено протокол із позначкою “Уточнений” про підсумки голосування на 9 виборчому регіоні в ОВО № 87, повідомляє спеціальний кореспондент CRCMedia з посиланням на повідомлення Міжнародної місії КРЦ.

На засіданні Комісії також присутні 4 представники з ОВК округу № 87. Це три члени надвірнянської ОВК Євген Ковальов (політична партія “СЛУГА НАРОДУ”), Олександр Єгоров (політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”), Віктор Децик (Політична Партія “ГОЛОС”) та Голова окружної виборчої комісії Андрій Лозинський (Політична партія “ГОЛОС”).

Доповідають міжнародні спостерігачі КРЦ.

Міжнародним спостерігачам КРЦ відомо про наявність двох відкритих судових справ щодо дій членів ОВК на виборчому регіоні  № 9 під час складання уточненого протоколу.

Як повідомляло CRCMedia, Міжнародна спостережна місія КРЦ заявляє про не додержання виборчих прав громадян України в Донецькій області в ОВО № 50 та на 9 виборчому регіоні в одномандатному виборчому окрузі № 87.

У Міжнародній місії КРЦ зазначається, за більш детальнішою інформацією, співпрацею тощо звертайтеся на crcobservers”равлик”gmail”крапка”com до Владислави Полакової, яка є Координаторкою місії КРЦ.

Довідка: Міжнародна місія КРЦ зі спостереження за виборами в Україні проходить в межах проєкту “КРЦ – корпус спостерігачів на виборах”, спостерігачі якої єдині здійснювали у 2020 та здійснюють у 2021 спостереження за всіма виборами в Україні. Міжнародна місія КРЦ проводить моніторинґ за підготовкою до виборчого процесу і надає оцінку виборчій кампанії за повторними та проміжними місцевими виборами. Також міжнародні офіційні спостерігачі КРЦ спостерігають за проміжними виборами народних депутатів України в одномандатних виборчих округах № 50 і № 87 та № 184 і № 197.

Цікаво читати: КРЦ запрошує приєднатися до Міжнародної місії КРЦ зі спостереження за виборами в Україні