ОВК на виборчому регіоні N9 ЦВК зобов’язала скласти уточнений протокол

https://crcmedia.info

12 квітня 2021 відбулося засідання Центральної виборчої комісії України, на якому 16 присутніх членів Комісії постійного колегіального державного органу одноголосно вирішили зобов’язати окружну виборчу комісію на 9 виборчому регіоні в ОВО № 87 скласти уточений протокол з позначкою уточнений, повідомляє CRCMedia – новини європейської діаспори.

Так ОВК № 87 зобов’язані з урахуванням судових рішень не пізніше 15 квітня 17:00 год доставити в ЦВК новий уточений протокол про підсумки голосування з позначкою уточнений.

Доповідають експерти міжнародної місії КРЦ.

Як повідомляло CRCMedia, Міжнародна спостережна місія КРЦ заявляє про не додержання виборчих прав громадян України в Донецькій області в ОВО № 50 та на 9 виборчому регіоні в одномандатному виборчому окрузі № 87.

У Міжнародній місії КРЦ зазначається, за більш детальнішою інформацією, співпрацею тощо звертайтеся на crcobservers”равлик”gmail”крапка”com до Владислави Полакової, яка є Координаторкою місії КРЦ.

Довідка: Міжнародна місія КРЦ зі спостереження за виборами в Україні проходить в межах проєкту “КРЦ – корпус спостерігачів на виборах”, спостерігачі якої єдині здійснювали у 2020 та здійснюють у 2021 спостереження за всіма виборами в Україні. Міжнародна місія КРЦ проводить моніторинґ за підготовкою до виборчого процесу і надає оцінку виборчій кампанії за повторними та проміжними місцевими виборами. Також міжнародні офіційні спостерігачі КРЦ спостерігають за проміжними виборами народних депутатів України в одномандатних виборчих округах № 50 і № 87 та № 184 і № 197.

Цікаво читати: КРЦ запрошує приєднатися до Міжнародної місії КРЦ зі спостереження за виборами в Україні