ЦВК скасувала реєстрацію двох кандидатів у народні депутати України

crcmedia.info
Фото: ЦВК

17 березня 2021 відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії України. Комісія постійного колегіального державного органу одноголосно вирішила скасувати реєстрацію кандидата від політичної партії “Європейська солідарність” Марусю Звіробій в одномандатному виборчому окрузі № 87 і кандидата від Політичної партії “Опозиційна платформа – за життя” в одномандатному виборчому окрузі № 50 Артема Марчевського, повідомляє CRCMedia – новини європейської діаспори.

“Заяви від кандидатів надійшли 15 березня 2021”, – інформує Голова міжнародної місії КРЦ.

Як повідомляло раніше CRCMedia, Комісія постійного колегіального державного органу одноголосно акредитувала офіційних спостерігачів від Міжнародної неурядової організації “Координаційний ресурсний центр” на всі вибори в Україні, що відбудуться у 2021 році.

Тепер в одномандатному виборчому окрузі № 50 офіційно 18 кандидатів, № 87 – 14 кандидатів.

Доповідають експерти міжнародної місії КРЦ.

За більш детальнішою інформацією, співпрацею тощо звертайтеся на crcobservers”равлик”gmail.com до Владислави Полакової, яка є Координаторкою місії КРЦ.

Довідка: Міжнародна місія КРЦ проходить в межах проєкту „КРЦ – корпус спостерігачів на виборах“, спостерігачі якої єдині здійснювали у 2020 та здійснюють у 2021 спостереження за всіма виборами в Україні. Міжнародна місія КРЦ проводить також моніторинґ за підготовкою до виборчого процесу і надає оцінку виборчій кампанії за повторними і проміжними місцевими виборами та проміжними виборами народних депутатів України в одномандатному виборчому окрузі № 50 та № 87.

Цікаво читати: ЦВК акредитувала міжнародних спостерігачів від Координаційного Ресурсного Центру, які єдині здійснюють спостереження за всіма виборами в Україні