Центральна виборча комісія України опрацьовує протоколи з окружних виборчих комісій N50 і N87

5 квітня 2021 відбулося засідання Центральної виборчої комісії України. Комісія постійного колегіального державного органу прийняла для подальшого опрацювання протокол надвірнянської ОВК про підсумки голосування в одномандатному виборчому окрузі № 87 на проміжних виборах народного депутата України 28 березня 2021 року, повідомляє CRCMedia – новини європейської діаспори.

Інформацію про те, що ЦВК України визнала дійсними вибори на 9 виборчому регіоні в одномандатному виборчому окрузі № 87, яку поширюють місцеві ЗМІ, зокрема інтернет-ЗМІ Українська правда, не підтверджено.

Інформують міжнародні спостерігачі КРЦ.

Як повідомляло CRCMedia, на виборчому регіоні № 5, що в Донецькій області виявлені порушення. 

Раніше, 30 березня 2021 Комісія після відповідного опрацювання протоколу окружної виборчої комісії про підсумки голосування з виборів народних депутатів України на виборчому регіоні № 5 в одномандатному виборчому окрузі № 50, що в Донецькій області, виявила порушення та вирішила доручити ОВК № 50 підготувати та надати новий протокол з поміткою “Уточнений”.

Новий протокол від покровської ОВК з поміткою “Уточнений” Комісія отримала на розгляд 2 квітня 2021.

Доповідають експерти міжнародної місії КРЦ.

У Міжнародній місії КРЦ зазначається, за більш детальнішою інформацією, співпрацею тощо звертайтеся на crcobservers”равлик”gmail”крапка”com до Владислави Полакової, яка є Координаторкою місії КРЦ.

Довідка: Міжнародна місія КРЦ зі спостереження за виборами в Україні проходить в межах проєкту “КРЦ – корпус спостерігачів на виборах”, спостерігачі якої єдині здійснювали у 2020 та здійснюють у 2021 спостереження за всіма виборами в Україні. Міжнародна місія КРЦ проводить моніторинґ за підготовкою до виборчого процесу і надає оцінку виборчій кампанії за повторними та проміжними місцевими виборами. Також міжнародні офіційні спостерігачі КРЦ спостерігають за проміжними виборами народних депутатів України в одномандатних виборчих округах № 50 і № 87.

Цікаво читати: Заява спостережної місії Міжнародної неурядової організації “Координаційний ресурсний центр” щодо додержання виборчих прав громадян в Україні.