У виборчому регіоні N5, що в Донецькій області виявлені порушення

місія КРЦ
Фото: ЦВК

30 березня 2021 відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії України.

Комісія після відповідного опрацювання протоколу окружної виборчої комісії про підсумки голосування з виборів народних депутатів України на виборчому регіоні № 5 в одномандатному виборчому окрузі № 50 на проміжних виборах народного депутата України 28 березня 2021 року виявила порушення, повідомляє CRCMedia – новини європейської діаспори.

На підставі виявлення помилок і неточностей в протоколі, комісія постійного колегіального державного органу одноголосно вирішила доручити ОВК підготувати та надати новий протокол з поміткою “Уточнений” не пізніше 15 години 2 квітня 2020 року.

Як повідомляло CRCMedia, на виборах в Україні спостерігають міжнародні спостерігачі з діаспори.

Також ЦВК вирішила внести зміни до складу Окружної виборчої комісії на виборчому регіоні № 9 в одномандатному виборчому окрузі № 87. Результат замінили голову ОВК та трьох її членів.

Зміни у складі ОВК є значними, що не сприяє стабільності їхньої роботи.

Доповідають експерти міжнародної спостережної місії КРЦ в Україні.

За більш детальнішою інформацією, співпрацею тощо звертайтеся на crcobservers”равлик”gmail”крапка”com до Владислави Полакової, яка є Координаторкою місії КРЦ.

Довідка: Міжнародна місія КРЦ зі спостереження за виборами в Україні проходить в межах проєкту “КРЦ – корпус спостерігачів на виборах”, спостерігачі якої єдині здійснювали у 2020 та здійснюють у 2021 спостереження за всіма виборами в Україні. Міжнародна місія КРЦ проводить моніторинґ за підготовкою до виборчого процесу і надає оцінку виборчій кампанії за повторними та проміжними місцевими виборами. Також міжнародні офіційні спостерігачі КРЦ спостерігають за проміжними виборами народних депутатів України в одномандатних виборчих округах № 50 і № 87.