В Україні завершено голосування за повторними та проміжними місцевими виборами


28 березня 2021, по всіх областях України у деяких містах і селах на проміжних місцевих виборах обираються 4 депутати міських рад, 40 депутатів селищних рад і 131 депутатів сільських рад. На повторних місцевих виборах – 1 депутат міських рад, 4 депутати селищних рад і 6 депутатів сільських рад.

“Майже всі виборчі дільниці відкрилися вчасно о восьмій, масових порушень виборчого законодавства, міжнародні офіційні спостерігачі від Координаційного Ресурсного Центру, не побачили”, – інформує Голова міжнародної місії КРЦ.

Приблизно 167974 виборців місцевих виборів мали змогу реалізувати своє право голосу з 8:00 до 20:00.

місія КРЦ

Чернігівська область
Міжнародні спостерігачі КРЦ моніторили дільниці в Ніжинському та Чернігівському районах. Порушень виборчих прав громадян України спостерігачі не побачили.

За інформацією Національної Поліції, співробітники поліції Чернівецької області забезпечили охорону правопорядку на виборчих дільницях. До поліції не надійшло жодного звернення щодо можливих правопорушень, пов’язаних із процесом волевиявлення громадян.

Як повідомляло CRCMedia, міжнародні спостерігачі від КРЦ фіксують у день виборів агітацію.

За більш детальнішою інформацією, співпрацею тощо звертайтеся на crcobservers”равлик”gmail”крапка”com до Владислави Полакової, яка є Координаторкою місії КРЦ.

Довідка: Міжнародна місія КРЦ зі спостереження за виборами в Україні проходить в межах проєкту “КРЦ – корпус спостерігачів на виборах”, спостерігачі якої єдині здійснювали у 2020 та здійснюють у 2021 спостереження за всіма виборами в Україні. Міжнародна місія КРЦ проводить моніторинґ за підготовкою до виборчого процесу і надає оцінку виборчій кампанії за повторними та проміжними місцевими виборами. Також міжнародні офіційні спостерігачі КРЦ спостерігають за проміжними виборами народних депутатів України в одномандатних виборчих округах № 50 і № 87.