ЦВК акредитувала міжнародних спостерігачів від Координаційного Ресурсного Центру, які єдині здійснюють спостереження за всіма виборами в Україні

crcmedia.info
Засідання Комісії, фото ЦВК

12 березня 2021 відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії України. Комісія постійного колегіального державного органу одноголосно вирішила акредитувати офіційних спостерігачів від Міжнародної неурядової організації “Координаційний ресурсний центр” на всі вибори в Україні, що відбудуться у 2021 році, повідомляє CRCMedia – новини європейської діаспори.

Акредитовані міжнародні спостерігачі приєднаються до Міжнародної місії КРЦ, яка проходить в межах проєкту “КРЦ – корпус спостерігачів на виборах”.

Міжнародна місія КРЦ єдина офіційна місія міжнародної організації з Чехії, яка здійснювала у 2020 та здійснює у 2021 спостереження за всіма виборами в Україні.

Як повідомляло раніше CRCMedia, організація закордонних українців та друзів України “Міжнародна неурядова організація Координаційний ресурсний центр” заявила про готовність направити добровольців до офіційного спостереження за повторними і проміжними місцевими виборами та проміжними виборами народних депутатів України в одномандатному виборчому окрузі № 50 та № 87.

Довідка: Організація закордонних українців та друзів України “Міжнародна неурядова організація Координаційний ресурсний центр“ (КРЦ) є міжнародним інформаційним об’єднанням, яке здійснює свою діяльність в Україні та державах-членах НАТО й ЄС. Міжнародну організацію КРЦ створено в Чехії. Представництво КРЦ також є в Україні. Головні проєкти об’єднання: Інформаційний портал, Спеціальна моніторинґова місія КРЦ, CRCmedia, КРЦ – корпус спостерігачів на виборах, Соціальне підприємництво, Портал українських культурних ресурсів, Молодіжний парламент УНС, CRCradio, UKRmemorial – українські поховання, пам’ятники, барельєфи, НАШІ, Екологічне просвітництво, Моніторинґ і відновлення навколишнього середовища, День із закордонним українцем.

Координаційний ресурсний центр: FACEBOOK

Цікаво читати: Підтримайте Координаційний ресурсний центр!