КРЦ інформує: 30 та 31 жовтня заборонена політагітація

ЦВК акредитувала міжнародних спостерігачів від Координаційного Ресурсного Центру, які єдині здійснюють спостереження за всіма виборами в Україні
Міжнародна неурядова організація з Чехії “Координаційний ресурсний центр” спостерігає за всіма виборами в Україні

29 жовтня 2021 о 24 годині закінчується передвиборна агітація на проміжних, повторних, позачергових місцевих виборах і проміжних виборах народних депутатів України в одномандатних виборчих округах № 184 (Херсонська область) та № 197 (Черкаська область), повідомляє CRCMedia з посиланням Міжнародну місію КРЦ.

У Міжнародній місії КРЦ інформують, що згідно із Виборчим кодексом України, відповідно до якого проводяться всі вибори в Україні, ведення передвиборної агітації напередодні дня голосування та в день голосування забороняється, відповідно – це 30 та 31 жовтня 2021 року.

Як повідомляло раніше CRCMedia, організація закордонних українців і друзів України “Міжнародна неурядова організація Координаційний ресурсний центр” заявила про готовність направити добровольців до офіційного спостереження за всіма виборами в Україні.

У КРЦ запрошують приєднуватися до міжнародних місій, анкети запропоновано тут:
https://forms.gle/bHzCJZ7n4GhvPDns5 (вибори);
https://forms.gle/7xwh3MLZBXec1PcD8 (референдуми).

Довідка: Міжнародна місія КРЦ зі спостереження за виборами в Україні проходить в межах проєкту “КРЦ – корпус спостерігачів на виборах”, спостерігачі якої єдині здійснювали у 2020 та здійснюють у 2021 спостереження за всіма виборами в Україні. Міжнародна місія КРЦ проводить моніторинґ за підготовкою до виборчого процесу і надає оцінку виборчій кампанії за позачерговими, повторними та проміжними місцевими виборами. Також міжнародні офіційні спостерігачі КРЦ спостерігатимуть за проміжними виборами народних депутатів України в одномандатних виборчих окрузі № 184 і № 197.