У КРЦ продовжили терміни подання анкет у міжнародні спостерігачі на всі вибори та референдуми в Україні

За додержанням виборчих прав громадян України спостерігає Спеціальна моніторинґова місія КРЦ

Організація закордонних українців і друзів України “Міжнародна неурядова організація Координаційний ресурсний центр” (КРЦ) продовжила терміни подання анкет і пропозицій у міжнародні спостерігачі на всі вибори та референдуми в Україні, повідомляє CRCMedia – новини європейської діаспори з посиланням на пресове повідомлення КРЦ.

“Організація закордонних українців і друзів України “Міжнародна неурядова організація Координаційний ресурсний центр” (далі КРЦ) продовжила терміни подання анкет і пропозицій у міжнародні спостерігачі на всі вибори та референдуми в Україні”, – йдеться у повідомленні.

У зв’язку із стартом виборчого виборчого процесу в одномандатних виборчих округах № 184 та № 197, що в Херсонській та Черкаській областях України, Міжнародна місія КРЦ, крім спостереження за підготовкою до місцевих виборів, здійснює також моніторинґ виборчого процесу і надаватиме оцінку проміжних виборів народних депутатів України.

КРЦ звертає увагу на Виборчий кодекс України, зокрема на статтю номер 58 Офіційні спостерігачі, де зазначено, що офіційним спостерігачем не може бути особа, яка є громадянином (підданим) держави, визнаної Верховною Радою України державою-агресором або державою-окупантом.

У КРЦ запрошують приєднуватися до міжнародних місій, анкети запропоновано тут:
https://forms.gle/bHzCJZ7n4GhvPDns5 (вибори);
https://forms.gle/7xwh3MLZBXec1PcD8 (референдуми).

За більш детальнішою інформацією, співпрацею, допомогою добровольцям тощо просять звертатися на crcobservers“равлик”gmail.com до Владислави Полакової, яка є Координаторкою міжнародних місій КРЦ.

Довідка: Міжнародна неурядова організація “Координаційний ресурсний центр“ (КРЦ) є міжнародним інформаційним об’єднанням, яке здійснює свою діяльність в Україні та державах-членах НАТО й ЄС. Міжнародну організацію КРЦ створено в Чехії. Представництво КРЦ також є в Україні. Головні проєкти об’єднання: Інформаційний портал, Спеціальна моніторинґова місія КРЦ, CRCmedia, КРЦ – корпус спостерігачів на виборах, Соціальне підприємництво, Портал українських культурних ресурсів, Молодіжний парламент УНС, CRCradio, UKRmemorial – українські поховання, пам’ятники, барельєфи, НАШІ, Екологічне просвітництво, Моніторинґ і відновлення навколишнього середовища, День із закордонним українцем.