ОВО № 197 моніторить міжнародна спостережна місія КРЦ

31 жовтня 2021, крім позачергових виборів міського голови Харкова, відбувалися вибори міських, селищних та сільських голів у восьми регіонах України. Паралельно у Херсонській та Черкаській областях проходили проміжні вибори народних депутатів. Виборчі дільниці відкрилися для голосування о 8 годині ранку і працювали до 20 години вечора.

CRCMedia
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19, виборчі дільниці № 711070, 711071

 

CRCMedia
На виборах в Україні спостерігають міжнародні спостерігачі з діаспори

Не зважаючи на політично-економічні обмеження по всіх території України, в Україні не було запроваджено додаткових неконституційних карантинних заходів, які, ще більше, могли б перешкоджати волевиявлення громадян.

CRC
Виборча дільниця № 711071, що Черкаській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 19, коридор

 

CRC
Інформація про кандидатів в нардепи. Виборча дільниця № 711071, м. Черкаси

 

Інформація про кандидатів в нардепи. Виборча дільниця № 711071, м. Черкаси

За повідомленнями, які опрацьовують у Міжнародній місії КРЦ, на 18:00 надзвичайні події та масові порушення, які могли б вплинути на виборчий процес, на дільницях міжнародні спостерігачі не зафіксували.

Станом на 20:00 год явка виборців у м. Харкові склала приблизно 29 %, у виборчому окрузі № 184 (Херсонська область) – 21 %, на окрузі № 197 (Черкаська область) – 26 %.

Довідка: Міжнародна місія КРЦ зі спостереження за виборами в Україні проходить в межах проєкту “КРЦ – корпус спостерігачів на виборах”, спостерігачі якої єдині здійснювали у 2020 та здійснюють у 2021 спостереження за всіма виборами в Україні. Міжнародна місія КРЦ проводить моніторинґ за підготовкою до виборчого процесу і надає оцінку виборчій кампанії за позачерговими, повторними та проміжними місцевими виборами. Також міжнародні офіційні спостерігачі КРЦ спостерігатимуть за проміжними виборами народних депутатів України в одномандатних виборчих окрузі № 184 і № 197.

Цікаво читати: На Черкащині у 197 окрузі спостерігають міжнародні спостерігачі КРЦ