Фільм “Пульс” здобув перемогу на фестивалі у Полсоні

Фільм Сергія Чеботаренка “Пульс” (2021) отримав нагороду на фестивалі Flathead Lake International Cinemafest (FLIC) у номінації кращий фільм і кращий режисер, повідомляє спеціальний кореспондент CRCMedia.

Пульс. Перший офіційний тизер-трейлер (2019)

Світова прем’єра кінофільму відбулася 29 січня 2021 року у конкурсній програмі Flathead Lake International Cinemafest (FLIC) у штаті Монтана. Художню стрічку на полсонському фестивалі презентував режисер Сергій Чеботаренко. Прем’єра фільму в Україні була запланована 19 на березень 2020 року.

Аби особисто презентувати фільм на фестивалі, режисер здолав великий шлях із Києва до Полсона в округ Лейк штату Монтана. Ця пригода вразила частину гамериканської спільноти, що випустили репортаж про режисера з України й його фільм був показаний в прайм-тайм вечірніх новин на NBC – одного з найбільших телемовників у США.

https://crcmedia.info

Синопсис: Юна українська легкоатлетка живе в маленькому містечку та має велику мрію — потрапити на Олімпійські ігри. Її спортивна кар’єра тільки починається, та вона демонструє хороші результати. Але внаслідок жахливої автомобільної аварії дівчина зазнає важких травм і майже втрачає зір. Здається, що тепер Оксана не має шансів не тільки на омріяні Олімпійські ігри, але й на нормальне життя. Проте вона не збирається здаватися та прагне довести: на шляху до справжньої мрії не існує перешкод.

Довідка: Продюсер фільму є Єґор Олєсов, режисер Сергій Чеботаренко, оператор Юрій Король, виробник кінокомпанія KINOROB. У головних ролях – Наталія Бабенко, Вікторія Левченко, , Лілія Ребрик, Станіслав Боклан та інші.

Цікаво читати: Фільм “Сторонній” отримав нагороду фестивалю горрорів у Лос-Анджелесі