Празький Форум КРЦ

З 4 по 10 червня 2018 р. в Чеській Республіці проходив Празький Форум Координаційного Ресурсного Центру.

Головними подіями Форуму стали презентація проектів КРЦ, які стартували вже цього місяця, офіційне відкриття редакції “CRCMedia” і виконання статутних заходів.

КРЦ започаткував сім актуальних проектів для української європейської громади, які реалізуються в режимі реального часу.

CRCMedia – новини європейської діаспори
Мета проекту: оптимізація інформаційного простору на теренах Європи у сфері консолідованого формування позитивного іміджу української національної спільноти.

День із закордонним українцем
Мета проекту: формування консолідованого позитивного іміджу української національної спільноти на основі життєвого опиту і досягнень закордонних українців.

Молодіжний парламент української національної спільноти
Мета проекту: відповісти на нові виклики 21 століття, що стоять перед молоддю в сучасному поліетнічному, інформаційному й екологічному суспільстві, у контексті важливих змін на шляху загального розвитку громадського демократичного правового суспільства.

КРЦ – корпус спостерігачів на виборах
Мета проекту: забезпечення справедливого виборчого процесу відповідно із загальноприйнятими міжнародними стандартами щодо захисту громадянських і політичних прав людини на парламентських та президентських виборах в Україні.

Мета наступних трьох проектів „Портал українських культурних ресурсів
та „Українські громади Європи“ є оптимізація інформаційного простору на теренах Європи у сфері консолідованого формування позитивного іміджу української національної спільноти. Зокрема у проекті “Портал Українець у Європі” – це сприяння нерезидентам українцям у країнах перебування.

Основні етапи проектів включають: проведення моніторингу, створення пулу партнерів, структурування інформації, проведення тренінгів та консультацій, створення зворотного зв’язку і включення в проект нових учасників.

У рамках реалізації проектів під час проведення Форуму було відкрито редакцію “CRCMedia”, проведено тренінги “Комплексний курс для міжнародних спостерігачів” та з проектного менеджменту.

Під час візиту до Праги, учасники Форуму зустрілися з провідними лідерами українських організацій, побували на зустрічі з членами Об’єднання українських письменників Словаччини та на презентації діяльності Будинку національних меншин під час Празької музейної ночі.

За висновком учасників, Форум виконав важливу роль стартового майданчика для подальшого розвитку міжнародної діяльності КРЦ.

News Reporter