Грузинський парламент одноголосно ухвалив резолюцію “Про можливу військову ескалацію в Україні”

1 лютого 2022 грузинські нардепи одноголосно ухвалили резолюцію Парламенту Грузії про можливу військову ескалацію в Україні. У документі відсутня згадка про РФ як агресора та потенційну головну загрозу незалежності України, повідомляє CRCMedia з посиланням на пресове повідомлення Парламенту Грузії.

CRCMedia
Фото: parliament.ge

Заступник голови комітету із закордонних справ Грузії у соціальній мережі Твіттер опублікував світлини із англомовним текстом резолюції.

У КРЦ інформують, що грузинська резолюція щодо підтримки України була прийнята з 74 голосами “за”. Голосів “проти” не було. Із 150 депутатів реєстрацію пройшли 107 депутатів.

Parliament Adopting Resolution on Possible Military Escalation in Ukraine
Фото: parliament.ge

“Ініціатором резолюції стала партія “Грузинська мрія — Демократична Грузія”. Деякі опозиційні сили Грузії відмовилися брати участь у голосуванні та заявили, що без згадки про РФ документ втрачає сенс”, – додають експерти КРЦ.

Голова комітету з процедурних питань парламенту Грузії, представник політичної партії “Грузинська мрія — Демократична Грузія” вважає, що грузинській владі доводиться діяти з огляду на свої національні інтереси й щойно прийнята резолюція захищає інтереси України та не шкодить безпеці Грузії.

Документ засуджує будь-які наміри, які можуть бути спрямовані проти суверенітету та територіальної цілісності суверенної держави.

У резолюції Парламенту Грузії про можливу військову ескалацію в Україні також наголошується, що членство в Північноатлантичному альянсі є суверенним правом держави, і що будь-які спроби обмежити це право військово-політичними засобами категорично неприпустимими.

Цікаво читати: Перед посольством РФ в Нідерландах гаазькі активісти вимагали припинити фінансування війни в Україні