З’явилася онлайн-бібліотека аудіокниг класичної української прози та поезії

20 грудня 2018 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулася презентація бібліотеки аудіокниг українською мовою “Слухай”, повідомляє CRCMedia.

“У ході проекту створено онлайн-бібліотеку аудіокниг класичної української прози та поезії, що входять до шкільної програми, а також творів відомих сучасників з їх авторським начитуванням”, – коментують ініціатори проекту. Команді русифікаторів “Типичный Киев” спільно з Інститутом журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка за рік вдалося озвучити лише 100 віршованих творів та книг.

До начитування долучились теле- та радіо ведучі, актори театру та кіно, зірки музичної сцени, студенти та просто волонтери, які пройшли кастинґ. Серед них: Євгеній Бардаченко (D.Lemma), Олександр Ярмак (Yarmak), Богдан Бенюк (Народний артист України, один із лідерів ВО “Свобода”), Поліна Ткач (Міс Україна 2017) та інші.

На ютубе каналі проекту опубліковано 30 кілька хвилинних уривків з деяких українських творів.

Нагадуємо, раніше видавець Владислав Кириченко, засновник мистецької агенції “Наш Формат” і інтелектуального клубу-кафе “Наш Формат” реалізував створення українського прогресивного видавництва, мистецької агенції, яка створює якісний інтелектуальний продукт. Як розповідає сам автор ідеї, часто слухав аудіокниги іноземною російською і якось зловив себе на думці, що його дітям нема що слухати українською. Отож, викупив українське видавництво “Книга вголос”, зорганізував студію звукозапису “Наш Формат”, де записав декілька сотень аудіокниг. Згодом з’явився і магазин, і сайт, і видавництво, а в 2014 році Влад Кириченко вирішив об’єднати все під однією концепцією і створити книгарню-кафе-клуб. Наразі на сайті є доступні 38 аудіокниг українською мовою.

News Reporter