Найкращою підприємницею Словаччини 2017 є Ольга Бушо

Ольга Бушо родом зі західної України (ред. Великоберезнянський район, Закарпатська область, Україна) перемогла відразу в 2 номінаціях, здобувши титули “підприємниця-інноватор” та “абсолютна переможниця” у всенародному словацькому конкурсі “Підприємниця Словаччини” (Podnikatelka Slovenska).

Урочиста церемонія нагородження пройшла 10 січня 2018 року в Братиславі під патронатом прем’єр-міністра Роберта Фіцо та Словацької бізнес-агенції, повідомляє Mukachevo.net.

Конкурс “Підприємниця Словаччини” проводиться з 1999 року, аби мотивувати жінок Словаччини, які вирішили займатися бізнесом, та нагородити найкращих за підсумками кожного року.

Бушо має власний стартап “Квіти любові”. Це сервіс продажу та доставки квітів, який дозволяє отримувати букети у подарунок до весілля чи ювілею упродовж цілого року. Титул “абсолютна переможниця” українка отримала за успіхи в бізнесі, оскільки вона є засновником 12 компаній у кількох країнах. Ідея реалізована через на перший погляд звичайний інтернет-магазин продажу квітів, але на якому можна після реєстрації обрати букет та кому й коли його слід доставити.

Власною справою українка, яка наразі виховує 2 дітей, почала займатися з 2012 року, вже у Словаччині, куди іммігрувала спершу на навчання.

Як зазначила пані Бушо в коментарі закарпатському телеканалу “Sirius”, після закінчення ґімназії у Великому Березному вона вступила на економічний факультет університету в словацькому місті Кошіце. Опісля – працювала в російських енергетичних компаніях вже у Братиславі, зокрема на посаді фінансового директора.

Водночас, перша власна справа в Євросоюзі – це був бутик українського бренду “Must Have”, який Ольга Бушо відкрила в словацькій Братиславі.

За матеріалами словацьких ЗМІ, телеканалів Sirius та ЙоЙ та сторінок конкурсу Підприємниця Словаччини.

Фото: http://podnikatelkaslovenska.sk