Українців Польщі запрошують приєднатися до Національного підрахунку 2021

Міжнародна місія КРЦ

1 квітня 2021 в Польщі розпочався Національний підрахунок людей та квартир 2021.  Обов’язковий підрахунок відбувається і за теперішньої епідемічної ситуації і закінчиться у середу, 30 червня 2021, повідомляє CRCMedia – новини європейської діаспори з посиланням на пресове повідомлення статистів.

Волонтери міжнародної інформаційної кампанії “Я – українець”, закликають українців Польщі та всіх громадян України, які тимчасово проживають в ЄС з гордістю зголошуватись до української національности та просять також вказати рідну мову українську.

Підрахуватися дистанційно можна за посиланням https://SPIS.GOV.PL/

Раніше повідомлялося, Координаційний ресурсний центр розпочав інформаційну кампанію “Я – українець”.

“25 січня 2021 добровольці від Міжнародної неурядової організації Координаційний ресурсний центр розпочали Міжнародну інформаційну кампанію “Я – українець” в Естонії, Словаччині, Чехії та Хорватії”, – інформує Координатор інформаційної кампанії “Я – українець”.

Відповідно до рішення Організації Об’єднаних Націй в 2021 році 55 держав запланували провести всенародні підрахунки на своїх територіях. Наприклад, підрахунки 2021 дадуть можливість зібрати дані про українську мову.

Цікаво читати: На виборах в Україні спостерігають міжнародні спостерігачі з діаспори.