Novyny 8 travňa 2021

Novyny ukraїnśkoju latynkoju

Predstavnykiv Ukraїny na samit v Brusseĺ ne zaprošeno
Na samit Pivničnoatlantyčnoho Aĺjansu, jakyj zaplanovano provesty 14 červňa v Brusseli, Ukraïnu ne zaprosyly, ale v Ofisi prezydenta Ukraïny zapevňajuť, ščo ukraïnśke pytanňa obov’jazkovo bude lunaty na zustriči, ta j zaprošenňa šče možuť nadaty.

Za slovamy zastupnyka hlavy Ofisu prezydenta Ukaïny Ihora Žovkva, v samiti NATO 14 červňa buduť braty učasť lyše kraïny-členy Aĺjansu, a tomu Ukraïny na ňomu ne bude, ale „tema Ukraïny bude obov’jazkovo obhovorena”, a rišenňa ščodo neï „buduť zafixovani v zahaľnomu pidsumkovomu dokumenti”.

Pro ščo jdeťsja, zastupnyk hlavy OPU ne utočnyv, ale pid čas zustriči z Deržsekretarem SŠA Prezydent Ukraїny vyslovľuvav spodivanňa, ščo na samiti NATO rozpočneťsja obhovorenňa perspektyvy otrymanňa Ukraïnoju Planu dij ščodo členstva v Aĺânsi.

Ukraïnśkyj dyplomat ne vykľučyv, ščo „rišenňa pro provedenňa samitu NATO lyše sered členiv Aĺjansu i bez prysutnosti kraïn-partneriv može buty perehľanute”.

 

1939-1945. Pam’jatajemo. Peremahajemo
Do Dňa peremohy nad nacyzmom u Druhij svitovij vijni vidbulosja pokladanňa kvitiv do pam’jatnyka „Znyklym bezvisti. Soldatam bez mohyl” v Moskvi, povidomľaє speciaĺnyj korespondent informacijnoho portalu CRCMedia.info Jaroslav Kopeĺčuk.

CRCMedia: 8 travňa 2021